gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

''Tac Olsan Başıma Takmayacağım'' Notaları ve Sözleri

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

tac olsan başıma takmayacağım, şarkısı, sözleri, notaları, nasıl, ile ilgili bilgiler burada melekler
    Emel Sayın'la özdeşleşmiş bir şarkıdan bahsedeceğiz size melekler :)
    Sadettin Öktenay'ın Bestelediği nihavent parça Tövbeler Tövbesi...

Tâc olsan başıma takmayacağım
    Gözümde nur olsan bakmayacağım
    Yoluna adaklar yakmayacağım
    Tövbeler tövbesi

Derdine göğsümü germeyeceğim
    Bağrımı yoluna sermeyeceğim
    Rüyamda sana yer vermeyeceğim
    Tövbeler tövbesi

Sinemde kor olsan yanmayacağım
    Bin yemin etsen de kanmayacağım
    Seni hiç bir zaman anmayacağım
    Tövbeler tövbesi

Kahretsen bana dön demeyeceğim
    Ecel ol sana baş eğmeyeceğim
    Ve senden başka da sevmeyeceğim
    Tövbeler tövbesi

''Tac Olsan Başıma Takmayacağım'' Notaları ve Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. toka ve tac

toka ve tac

toka taç modelleri taç çeşitleri toka modelleri tasarımı tasarımları
  2. Tac Olsan Başıma Takmayacağım Notaları varmı melekler

Tac Olsan Başıma Takmayacağım Notaları varmı melekler

Tac olsan başıma takmayacağım nota notaları sözleriyle birlikte verebilirseniz süppppppppppppppppper olacak. Oruc başıma vurmadan öğrenim bari şunu :)
  3. Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun şarkı sözleri ve Notaları

Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun şarkı sözleri ve Notaları

Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun şarkı Notaları Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun Notaları sözleri Bu gün bir ziyaretçimiz, bizden Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun adlı şarkının notalarını rica etmiş. Biz de o misafirimiz ve sizler için de Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun şarkısının sözlerini ve notalarını paylaşıyoruz Melek'ler. Bestesi Avni Anıla Güftesi Şahin Çandıra ait olan...
  4. Çanakkale İçinde sözleri ve fülüt notaları

Çanakkale İçinde sözleri ve fülüt notaları

Çanakkale İçinde sözleri Çanakkale türküsünün notaları Fülüt Çanakkale içinde vurdular beni Ölmeden mezara koydular beni Of gençliğim eyvah Çanakkale köprüsü dardır geçilmez Al kan olmuş suları bir tas içilmez Of gençliğim eyvah Çanakkale içinde aynalı çarşı Anne ben gidiyorum düşmana karşı Of gençliğim eyvah Çanakkale içinde bir dolu testi Anneler babalar ümidi kesti Of gençliğim eyvah...
  5. Tac

Tac

Selamşnasilsiniz?Ben resimlerdeki taclardan birini begendimmbilmek istiyorum ki onu nasil ala bilirim kac para?Lutfen bana bilgi verin.Teshekkurler! Azerbaycandan sevgiler kardeshlerimize! :-)

Sayfayı Paylaş