gebe
  1. Kayıtsız ÜyeAypara

Kayıtsız ÜyeAypara Forum Okuru

Tac

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız ÜyeAypara tarafından paylaşıldı.

Selamşnasilsiniz?Ben resimlerdeki taclardan birini begendimmbilmek istiyorum ki onu nasil ala bilirim kac para?Lutfen bana bilgi verin.Teshekkurler! Azerbaycandan sevgiler kardeshlerimize! :)

Tac konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. toka ve tac

toka ve tac

toka taç modelleri taç çeşitleri toka modelleri tasarımı tasarımları
  2. Tac mahal

Tac mahal

Tac Mahal, Hindistan Türk İmparatorluğu'nun Timuroğulları hanedanının 5. hükümdarı Şah Cihan (1593-1666) tarafından, o zamanki imparatorluğun başkenti olan Hindistan'ın Agra şehrinde, Jumna Nehri'nin kıyısında yaptırılmıştır. Dünyada aşk için dikilmiş en büyük ve en güzel anıt olarak kabul edilen bu türbe, Şah Cihan'ın büyük bir aşkla sevdiği eşi Ercümend Banu'nun (Mümtaz Banu) ölümü üzerine,...
  3. en sık tac modelleri

en sık tac modelleri

tac modelleri günlük taç modelleri değişik taç en güzel yeni tac
  4. Hindistan Tac Mahal Hakkında Bilgi Tac Mahal Resimleri

Hindistan Tac Mahal Hakkında Bilgi Tac Mahal Resimleri

tac mahal resimleri taj mahal hangi şehirdedir tacmahal taç hangi ülkede tac ülkededir Aşka Adanan En Büyük Yapıt; Tac Mahal Taç Mahal, Babür İmparatorluğunun 5. hükümdarı Şah Cihan -Şah-ı Cihan (Dünyanın şahı)-(1593-1666) tarafından, o zamanki imparatorluğun başkenti olan Hindistan'in Agra şehrinde, Jumna (Yamuna) Nehri'nin kıyısında yaptırılmıştır. (Babür Şah'ın kurduğu Hint-Türk...
  5. Tac Mahal nerededir?

Tac Mahal nerededir?

Tac Mahal, Babür İmparatorluğu 5. hükümdarı Şah Cihan tarafından, o zamanki imparatorluğun başkenti olan Hindistan’ın Agra şehrinde, Jumna (Yamuna) Nehri’nin kıyısında yaptırılmıştır. Bir isyanı bastırmak için ordularıyla Burhanpur’a giden Şah Cihan’a, dokuz aylık hamile olmasına rağmen her zamanki gibi eşi Mümtaz Mahal (Ercümend Banu Begüm) de eşlik etmişti. Mümtaz Mahal, 14. çocuklarını...

Sayfayı Paylaş