Tacizci erkekler

hüzünbaz

Yeni Üye
Üye
Tacizci erkekler
tacizci erkekler
Tacizci erkekler
yılbaşı kutlamalarında gördük,bu tür tacizci insan müsvettelerini protesto ediyorum.iğrençler

Ce: Tacizci erkekler

bunları bende şiddetle protesto ediyorum...cinsel açlığını böyle savunmasız kadınların üzerinde gidermeye çalışan erkeklere lanet olsun ...bunların anaları bacılarına yapılsa cinayet sebebi olur onlara göre...bunlar ruhen hastalar..ve sana katılıyorum iğrenç bi olaydı bana görede ama dünyanın heryerinde ne yazıkki buna benzer olaylar olmaktadır ama Türk devleti ve milleti olarak böyle bir olayla dünya basınında yer almamış olsaydık yazık çok yazık oldu türk milletine yakışan bir hareket olmadı...çünkü ordaki bir kaç kendini bilmez sapığın yüzünden yüce Türk milletininde adı bu şekilde dünya basınında yer aldı....çok üzgünüm...

Ce: Tacizci erkekler

öncelikle hepinizden yorumum için özür dilerim.

bu tarz sapıklardan nefret ediyorum diyemem çünkü onlar nefretimi bile layık olamıyacak kadar acizler:mad2:

bu şerefsizlerin uzuvlarını kesip ellerine verecen ki bir daha kimseyi rahatsız etmesinler :mad2:

yılbaşı yaşanılan olay milletçe bizi bir şerefsizin sayesinde karalıyan bir olaydı malesef.

Geri