gebe
  1. hüzünbaz

hüzünbaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Tacizci erkekler

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında hüzünbaz tarafından paylaşıldı.

tacizci erkekler Tacizci erkekler yılbaşı kutlamalarında gördük,bu tür tacizci insan müsvettelerini protesto ediyorum.iğrençler

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Tacizci erkekler
    bunları bende şiddetle protesto ediyorum...cinsel açlığını böyle savunmasız kadınların üzerinde gidermeye çalışan erkeklere lanet olsun ...bunların anaları bacılarına yapılsa cinayet sebebi olur onlara göre...bunlar ruhen hastalar..ve sana katılıyorum iğrenç bi olaydı bana görede ama dünyanın heryerinde ne yazıkki buna benzer olaylar olmaktadır ama Türk devleti ve milleti olarak böyle bir olayla dünya basınında yer almamış olsaydık yazık çok yazık oldu türk milletine yakışan bir hareket olmadı...çünkü ordaki bir kaç kendini bilmez sapığın yüzünden yüce Türk milletininde adı bu şekilde dünya basınında yer aldı....çok üzgünüm...

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: Tacizci erkekler

öncelikle hepinizden yorumum için özür dilerim.

bu tarz sapıklardan nefret ediyorum diyemem çünkü onlar nefretimi bile layık olamıyacak kadar acizler:mad2:

bu şerefsizlerin uzuvlarını kesip ellerine verecen ki bir daha kimseyi rahatsız etmesinler :mad2:

yılbaşı yaşanılan olay milletçe bizi bir şerefsizin sayesinde karalıyan bir olaydı malesef.

Tacizci erkekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bize tacizci diyenleri şimdiden uyarıyorum

Bize tacizci diyenleri şimdiden uyarıyorum

TMSF Başkanı Ahmet Ertürk, "Fon’un çalışmalarının bankacılık sektörünü rahatsız ya da taciz ettiği gibi yargıların haksız, kasıtlı olduğunu veya böyle düşünenlerin gelecekte TMSF’nin ilgi alanına girmeye aday olduklarına inanıyorum ve onları şimdiden uyarıyorum" dedi. TASARRUF Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanı Ahmet Ertürk, TMSF’nin çalışmalarının, bankacılık sektörünü rahatsız,...
  2. Yataktaki tacizciyi kocası sandı

Yataktaki tacizciyi kocası sandı

Yataktaki tacizciyi kocası sandı Sivas'ta akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Eşiyle birlikte uyuyan kadın, bacaklarının okşaması ve öpülmesiyle uyandı. Öpeni kocası sandı ama değildi! Duyanlara "Bu kadar da olmaz" dedirten ve Emniyet'e intikal eden ilginç olay Sivas'ın Alibaba mahallesinde dün sabaha karşı meydana geldi. İddialara göre S.Ç. (26) adlı kadın, gece kocasıyla...
  3. Tacizciler Yandı

Tacizciler Yandı

hadin bakalım kolaysa taciz edin hıı :piha::piha::piha::piha::piha:
  4. Ünlü dizi oyuncusu tacizci çıktı

Ünlü dizi oyuncusu tacizci çıktı

tacizci dizi oyuncusu, kim, adı ne, hangi dizi oyuncusu tacizci çıktı bu yazımızda öğrenelim arkadaşlar. Ünlü dizi oyuncusu F.B. tacizci çıkmış ve tutuklanmış Melek'ler. İzmit'te 15 yaşındaki bir gence cinsal tacizde bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınanan, bazı tv dizilerinde rol aldığı belirtilen F.B. tutuklandı Aralarında ’Kurtlar Vadisi’ de olmak üzere bazı dizilerde rol alan 36...
  5. Sanal Alem Tacizcilerine CEZA!

Sanal Alem Tacizcilerine CEZA!

haberler kadın haberleri kadına şiddete son şiddet haberleri resimleri haberleri resimleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Şiddet Heryerde şiddettir diyerek Sanal Alemdeki Tacizcileere de Ceza yasası geliyor melekler. Kadına yönelik şiddetin önlenmesi amacıyla hazırlanan yasa tasarısında sona gelindi. Radikal gazetesinin haberine göre tasarı, hem şiddeti uygulayan hem de şiddet...

Sayfayı Paylaş