gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Tacizciler Yandı

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

hadin bakalım kolaysa taciz edin hıı :piha::piha::piha::piha::piha:

2. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

hahaha süpermiş :D takım olsa daha iyi olurmuş ama ozaman naısl oturup kalkıcaz bilmem hahaha

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    güzel fikir :D:D:D:D

tskler paylasim icin :)

4. asi&mavi

asi&mavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cok hos yhaa aslında hepsi igne olucaktı yada keskin bişe tşkkürler :D

5. pofuduq_she

pofuduq_she Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hahah :D:D:D:D:D: süper ya

Tacizciler Yandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tacizci erkekler

Tacizci erkekler

tacizci erkekler Tacizci erkekler yılbaşı kutlamalarında gördük,bu tür tacizci insan müsvettelerini protesto ediyorum.iğrençler
  2. Yayla....

Yayla....

En güzel ve en yeşil yayla resimleri isteyenlere benden 6 tane güzel yayla resimleri ve yanında koyununu otlatıp sırtında çalı çırpı olan bir kadın da cabası :D:D
  3. Bize tacizci diyenleri şimdiden uyarıyorum

Bize tacizci diyenleri şimdiden uyarıyorum

TMSF Başkanı Ahmet Ertürk, "Fon’un çalışmalarının bankacılık sektörünü rahatsız ya da taciz ettiği gibi yargıların haksız, kasıtlı olduğunu veya böyle düşünenlerin gelecekte TMSF’nin ilgi alanına girmeye aday olduklarına inanıyorum ve onları şimdiden uyarıyorum" dedi. TASARRUF Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanı Ahmet Ertürk, TMSF’nin çalışmalarının, bankacılık sektörünü rahatsız,...
  4. Yataktaki tacizciyi kocası sandı

Yataktaki tacizciyi kocası sandı

Yataktaki tacizciyi kocası sandı Sivas'ta akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Eşiyle birlikte uyuyan kadın, bacaklarının okşaması ve öpülmesiyle uyandı. Öpeni kocası sandı ama değildi! Duyanlara "Bu kadar da olmaz" dedirten ve Emniyet'e intikal eden ilginç olay Sivas'ın Alibaba mahallesinde dün sabaha karşı meydana geldi. İddialara göre S.Ç. (26) adlı kadın, gece kocasıyla...
  5. Sanal Alem Tacizcilerine CEZA!

Sanal Alem Tacizcilerine CEZA!

haberler kadın haberleri kadına şiddete son şiddet haberleri resimleri haberleri resimleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Şiddet Heryerde şiddettir diyerek Sanal Alemdeki Tacizcileere de Ceza yasası geliyor melekler. Kadına yönelik şiddetin önlenmesi amacıyla hazırlanan yasa tasarısında sona gelindi. Radikal gazetesinin haberine göre tasarı, hem şiddeti uygulayan hem de şiddet...

Sayfayı Paylaş