gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Taçlı Gelin Saçı Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Taç modelleri eskiden beri gelin saçı modellerin de oldukça şık bir aksesuar olarak yer almıştır. Günümüz de bazı gelin adayları tarafından taç modelleri demode bulunsa da ben yine de taç modellerini gelin saçlarına çok yakıştırıyorum. Saç modelinin görsel şıklığını ön plana çıkaran taç modelleri saçlara farklı şekiller de uygulanıyor. İster sıkı bir topuz olsun isterseniz dalgalı açık bir gelin saçı taç modellerini her türlü gelin saçlarına rahatlıkla düşünebilirsiniz. Sizler için 2016 gelin başı saç modelleri arasından seçtiğim taç aksesuarı ile uygulanan gelin başı modellerinden seçtiğim görselleri bu yazım da paylaşıyorum.
    gelin sacı modelleri (2).jpg gelin sacı modelleri (3).jpg gelin sacı modelleri (4).jpg gelin sacı modelleri (5).jpg gelin sacı modelleri (6).jpg gelin sacı modelleri (7).jpg gelin sacı modelleri (8).jpg gelin sacı modelleri (9).jpg gelin sacı modelleri (10).jpg gelin sacı modelleri (11).jpg gelin sacı modelleri (12).jpg gelin sacı modelleri (13).jpg gelin sacı modelleri (14).jpg gelin sacı modelleri (15).jpg gelin sacı modelleri (16).jpg gelin sacı modelleri (17).jpg gelin sacı modelleri (18).jpg gelin sacı modelleri (19).jpg gelin sacı modelleri (20).jpg

Ekli Dosyalar:

Taçlı Gelin Saçı Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şık Gelin Saçı Modelleri

Şık Gelin Saçı Modelleri

şık gelin başı modelleri gelin başı yan topuz yan topuz modelleri hepsi şık topuzu 2010 Alaycı.. Bu dalgalar sizi korkutmasın.. Saçlarınızdaki dalgalar saç şekillendiriciler sayesinde uzun süre bu şekilde kalabilir. Düğünden sonra bir parti yapacaksanız bu modeli tercih edebilirsiniz. Retro Çekiciliği.. Saçınıza taktığınız beyaz saç bandı daha trend görünmenizi sağlayacak....
  2. gelin sacı modelleri....

gelin sacı modelleri....

gelinlik sac duzumleri gelin sac duzumleri gelin saçı modelleri 2011 saç modelleri 2011 dügün ahhh hangimiz istemeyiz kii en özel günümüzde güzel saclara sahip olmayı....şu sıra evlillik hazırı içinde olan meleklerim işte size benden birkaç fikir....buyrunn umarım begenirsiniz...
  3. 2012 Gelin saç modelleri

2012 Gelin saç modelleri

2012 gelin saç modelleri, uzun gelin saç modelleri, kısa gelin saç modelleri, şekilleri, trendleri, en yenileri, en güzelleri burada arkadaşlar İster uzun, ister kısa olsun, hangi saç tipi olursa olsun, önemli oaln doğru saç modelini yakalamaktır diyor ve bu makalemizde, 2012'nin en güzel ve en trend gelin saç modellerini, sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. 2012 gelin saç modasında, saç...
  4. Gelin saç tokası modelleri

Gelin saç tokası modelleri

gelin saçı saç tokası gelin saç tokası modelleri konumuzda.Gelin için bence en çok zaman harcanan saçları.Gelinlik seçmek başlı başına bir zorlukken birde buna uygun gelin saç modeli ve taç ya da saç tokası seçmek daha da zor oluyor.Bir gün için de olsa kusursuz görünüm şart.En iyi gelinlik modeline uygun taç ya da ​saç tokası.Düğün gününüzde kullana bileceğiniz saç tokasını seçmekde yardımcı...
  5. Taçlı Gelin Topuzu Saç Modelleri 2012 Örnekleri

Taçlı Gelin Topuzu Saç Modelleri 2012 Örnekleri

Taçlı Gelin Topuz Modelleri Gelin Topuzu Taçlı Modelleri Sevgili melekler, gelinlik seçimi kadar ona uygun seçeceğiniz ayakkabılarınız, saç modeliniz ve makyajınız da önemlidir. Sade bir gelinlik için ihtişamlı bir duvak seçebilirken, gösterişli bir gelinliğe sade bir duvak ya da saç modeli düşünebilirsiniz. Biz de bu konumuzda gelinliğinizin modeline göre duvağınızı ayarlayarak...

Sayfayı Paylaş