gebe
  1. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Tadını bilmezdim...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında magical tarafından paylaşıldı.

Tadını bilmezdim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman - Hiç Kimse Bilmez

Teoman - Hiç Kimse Bilmez

oyuncağını geri ver içimdeki çocuğa Ben hep sana gelirim Beni anlasın diye tenin Bırakırım kamaşsın yaşamdan gözlerim Tenini avuçlarım zaten severim Gelmesen de sevmesen de beni Tutsan ellerimden Geçmişi unutamam ki Öpsem gözlerinden yaşları kurutamam ki Damağım çöle dönmüş Oyuncağını geri ver içimdeki çocuğa Hiç kimse bilmez Hiç kimse sevmez Şimdi sen de yoksun yanımda Hiç kimse duymaz Hiç...
  2. Sonbahar Tadı

Sonbahar Tadı

Sonbahar Tadı Yağmurun soğuk zeminle buluştuğu şu ses.. İnsanlardan gelen uğultu ve ardından gök gürültüsü.. Bulutların oyunudur mevsiminde.. Sonbahar bu ya ; Ayrılık mevsimi der herkes.. İnsanın içindeki kasveti uyandırdığı için belki belkide kimilerinin ilkleri bu mevsimle sonladığı için.. Aynı İlk/bahar gibi.. Aslı öyle değildir tabi.. Sonbahar öyle bir mevsimdir ki kasvetli olsada...
  3. Özlem Tekin - Kimse Bilmez

Özlem Tekin - Kimse Bilmez

kimse bilmez ömür boyu dert oldum kendimi aramaktan yoruldum düşüp yollara bir derman buldum seni gördüm göreli sana tutuldum kimse bilmez bir ömür sürüklendim her sabah yeniden ümitlendim bakıp aynaya ne sözler verdim seni gördüm göreli aşka dilendim boyuna posuna havasına yandığım bilmeden yoluna yanına kapısına düştüğüm eline dizine yatağına yattığım gönlünü gözünü sözünü...

Sayfayı Paylaş