gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

tahta kaşıklara işlenen sanat

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

tahta kaşıklara işlenen sanat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tahin

Tahin

İçine haram karışmış paradır. Tahin helvası ise sevinç verecek ve zevkle harcanacak paradır.
  2. tahta kaşıklardan kukla yapılışı

tahta kaşıklardan kukla yapılışı

kaşık kukla örnekleri tahta kaşıktan kukla yapımı yapılışı örnekleri ve yapılışları tahta kaşık Tahta kaşıklardan yaptığımız bu kukların nasıl yapıldığını öğrenmek isterseniz; MALZEMELER Tahta kaşık Renkli keçe parçaları Pipo temizleme çubuğu ( tel de olabilir) Saçını yapmak için orlon Keçeli lakem Yapıştırıcı YAPILIŞI: Tahta kaşığa, kuklanın kolunu oluşturacak şekilde pipo temizleme...
  3. Tahta kaşıklar verniksiz olmalı ve elde yıkanmalı

Tahta kaşıklar verniksiz olmalı ve elde yıkanmalı

tahta kaşıklar tahta kaşık kaşık resimleri bulaşık makinesi Bu eşyaların vernikli olanlarını mutfağa sakın sokmayın:n028: Tahta kaşık, spatula, doğrama tahtası gibi yiyeceklerimizle doğrudan temas eden ahşap eşyaların temizliği ve bakımı ayrı bir özen istiyor. Bu eşyaların vernikli olanlarının mutfağa dahi sokulmaması ve hiçbirinin bulaşık makinesinde yıkanmaması gerekiyor. Prof....
  4. Tahta kaşıkların öyküsünü biliyor musunuz?

Tahta kaşıkların öyküsünü biliyor musunuz?

tahta, kasik, oyku, internet, mutluluk konularini okumaktasiniz Sevgili Melekler, İnternet yoluyla gelen mesajlardan birini paylaşmak istiyorum sizinle. Bilmiyorum beni çok duygulandırdı. Üstelik bilmediğim şeyler öğrendim. İşini severek yapan insanların hangi koşul altında olursa olsun mutluluktan paylarını aldıklarını bir kere daha hissettim belki... Konumuz tahta kaşıklar. Kimbilir...
  5. Sanat eseri gibi fincan kaşık takımı

Sanat eseri gibi fincan kaşık takımı

Fincan modelleri Dekoratif fincanlar Bu şık fincan modellerini kullanmaya kıyamam ben sanırım. GErçekten çok hoş bir tasarım olmuş. Salonda dekoratif obje yerine kullanılsa olur :) çılgın kupa tasaımı değil ama modern bir tasatım olmuş.

Sayfayı Paylaş