gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Tahtagillerin hayatından kesitler

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

alıntı

Tahtagillerin hayatından kesitler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ulu Önderimizden bazı kesitler..

Ulu Önderimizden bazı kesitler..

Mustafa Kemal, Harp Akademisinden Kurmay Yüzbaşı olarak mezun oldu. Bu okulda öğrenci iken İstibdat İdaresine karşı şüphe uyandırdığından Saray’da sorguya çekildi ve Şam’daki 5 nci Ordu emrine verildi. 11 Ocak 1905 Mustafa Kemal, Kolağası (Kd.Yzb.) rütbesine terfi ettiği gün. 20 Haziran 1907 Mustafa Kemal, Harekât Ordusu Subayları ile, Selanik. 1909 Kurmay Binbaşı Mustafa...
  2. <(*ŞarkıLardan Kesitler *)>

<(*ŞarkıLardan Kesitler *)>

Şarkıların en beğendiğiniz Bölümü yazılıcak fakat bu yazılaR Şu anki ruh halinizi Yansıtacak... Ben Başlayım... Kaybettim Bugün Kendimi,Hükümsüzdür... Sonu Yok Bunun,Boşluklardan Boşluk Beğendim.. Vazgeçtim Bugün Herşeyden Halsiz Şu Kalbim... Kan Revan İçinde Hep Kanamaz Denen Yerlerim... (Hep Suçsuz,Hem Güçsüz,Hem Halsiz....)
  3. Zamanın Durduğu Andan Kesitler

Zamanın Durduğu Andan Kesitler

kaynak:devtürkler.com
  4. Hayattan kesitler...

Hayattan kesitler...

Yaramazlığının tavan yaptığı noktada dört yaşındaki azman yeğenim oda cezası alıyor... Büyük bir öfkeyle odasına gidiyor. Uzunca bir zaman sesi çıkmyor, uyuduğunu düşünüp sohbete dalmışken sesleniyor ''Gardiyaaannn, sütümün saati geldi. Sıcak olsun, kakao da koy içineee... '' Hastanenin "Tıbbı Atık" bölümünde görevli; turuncu tulumlu, sırtında kocaman tıbbi atık yazan ve...

Sayfayı Paylaş