gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tahvil nedir?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar, acaba tahvil nedir merak ettim, geçen gün bir yerden duydum da ilk defa duydum ve ne anlama geliyor doğrsu çok merak ettim.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tahvil nedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bono - Tahvil Piyasası'nda faiz yüzde 16,74 seviyesinde

Bono - Tahvil Piyasası'nda faiz yüzde 16,74 seviyesinde

Bono - Tahvil Piyasası'nda faiz yüzde 16,74 seviyesinde İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Tahvil ve Bono Piyasası Kesin Alım Satım Pazarında, 6 Mayıs 2009 vadeli, bugün valörlü tahvilin saat 11.45 itibarıyla basit getirisi yüzde 17,57, bileşik getirisi yüzde 16,74 seviyesinde bulunuyor. DOLAR KOTASYONLARI- Bankalararası piyasada dolar kotasyonlarında fiyat, alışta...
  2. Bono - Tahvil Piyasası'nda faiz yüzde 16,32'ye geriledi

Bono - Tahvil Piyasası'nda faiz yüzde 16,32'ye geriledi

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası Tahvil ve Bono Piyasası Kesin Alım Satım Pazarında işlem gören 6 Mayıs 2009 vadeli tahvilin, bugün valörlü işlemlerinin saat 10.25 itibarıyla basit getirisi yüzde 17,08'e, bileşik getirisi yüzde 16,32'ye geriledi. Bu tahvilin, aynı gün valörlü işlemlerinin dünkü kapanışında basit getirisi yüzde 17,23, bileşik getiri yüzde 16,45 olarak gerçekleşmişti....
  3. Bono - tahvil piyasasında faiz yüzde 16,24'e yükseldi

Bono - tahvil piyasasında faiz yüzde 16,24'e yükseldi

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası Tahvil ve Bono Piyasası Kesin Alım Satım Pazarında işlem gören 6 Mayıs 2009 vadeli tahvilin, bugün valörlü işlemlerinin saat 10.10 itibarıyla basit getirisi yüzde 16,96’ya, bileşik getirisi yüzde 16,24’e yükseldi. Bu tahvilin, aynı gün valörlü işlemlerinin Perşembe günkü kapanışında basit getirisi yüzde 16,85, bileşik getiri yüzde 16,14 olarak...
  4. Emekli ikramiyelerinin tahville yada taksitler  halinde ödeneceği doğru mu ?

Emekli ikramiyelerinin tahville yada taksitler halinde ödeneceği doğru mu ?

Emekli ikramiyelerinin tahville yada taksitler halinde ödeneceği doğru mu ? Hayır, emekli ikramiyeleri 5434 sayılı Kanundaki usulle ödenmeye devam edilecektir.
  5. Tahvil ne demek ve Tahvil Çeşitleri

Tahvil ne demek ve Tahvil Çeşitleri

tahvil ne demek tahvil çeşitleri Az önce bir misafirimiz "tahvil nedir" diye sormuş biz de bildiğimiz kadarıyla tahvil anlamı hakkında bilgiler sunmak istiyoruz bu yazımızda Melek'ler. Tahvil: Devletin veya özel bir kuruluşun ödünç para almak için çıkardığı, yıllık faiz getiren yazılı senet. Tahvil Türleri Tahvilin sahibine sağladığı hak, imkan ve güvenceye göre farklı...

Sayfayı Paylaş