gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Taif ziyaretinde kimler müslüman olmuştur

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Taif ziyaretinde kim ve kimler Müslüman olmuştur?

Taif ziyaretinde kimler müslüman olmuştur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. endonezya nasil müslüman oldu

endonezya nasil müslüman oldu

Endonezya nasıl Müslüman oldu? Kendi halinde bir tüccardı. Bir gün kumaşları gemiye yükledi. Endonezya'ya gitti, oraya yerleşti. İşini orada devam ettirdi. Kumaşları kaliteliydi. Tam da halkın aradığı cinstendi. Kendisi de kanaat sahibi bir insandı. Kazancı az olsun, temiz olsun düşüncesindeydi. Bir gün geç geldi iş yerine. Eleman iyi bir kâr elde etmişti sattığı mallardan. Merak etti,...
  2. Michael Jackson Müslüman oldu

Michael Jackson Müslüman oldu

Sansasyonel yıldız Michael Jackson Müslüman oldu, magazin basını fena karıştı. Mustafa ismi önerildi ama o bir melek ismi seçti. Michael Jackson Müslüman oldu, adını da Mikail olarak değiştirdi. 50 yaşındaki süperstar, tam da bir Arap şeyhi tarafından dava edilmiş Londra Yüksek Mahkemesi'nde yargılanırken din değiştirip, Müslüman oldu. Adı verilmeyen gizli bir tanığın anlattıklarına...
  3. Madonna müslüman Oldu mu?

Madonna müslüman Oldu mu?

madonna öldümü madonna müslüman oldumu öldü mü Dünyaca ünlü yıldız Madonna`nın müslüman oldugu ögrenildi .Arkadaşlar sahnelere çıkmadan önce her zaman Fatiha okuyomuş. Dünyaca sevilen sanatçı Madonna son zamanlarda İslam dinine olan ilgisiyle gündeme geldi. Madonna'nın menajeri Liz Rosenberg, "Birkaç yıl önce Dubai'de tanıştığı bir Müslüman Madonna'yı çok etkiledi. Onun hediye ettiği...
  4. Profilini Kimler Ziyaret Etmiş

Profilini Kimler Ziyaret Etmiş

Hadi meleklerim yapacağınız çok basit profilinizi kimler ziyaret etmiş ,hepimiz yazıyoruz:D Öncelik sırası benim olduğu için başlıyorum... özgersoy(buda kimmiş merak ettim) $ul€ caylak+ DєRiи яocк gülkskn gamselim+ lavinyam M.M SadmiN sudembeyaz+
  5. Sean Stone Müslüman Oldu

Sean Stone Müslüman Oldu

Sean Stone Müslüman Oldu haberini okudunuz mu ben çok sevindim lütfen bunu tüm siteler konu olarak duyursun:)

Sayfayı Paylaş