gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

tak tak tak kimo ben memo=)

Konu, 'parmak oyunları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

taktak oyunları memo parmak oyunu taktak oyunu tak tak tak(ikiel düz şekilde birleştirilir serçe parmakları bir nbirine değdirilir) tik tik tik(yüzük parmakları birbie değdirilir)
    kim o kim o(orta parmak aynışekilde)
    ben memo(işaret parmakları)
    hoşgeldin memmo hoşgeldin memo(baş parmaklar)
    hoş bulduk hoş bulduk hoş bulduk(alkış yaparak)
    çocuklar çok seviyorlar umarım beğenirsiniz

tak tak tak kimo ben memo=) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Taka

Taka

Rüyada taka görmek, arzularınızın az da olsa gerçekleşeceğini gösterir. Rüyada taka görmek, muradınıza ereceğinize yorumlanır. Rüyada bir Karadeniz takasi görmek, çok cani tez bir kimse oldugunuzdan dolayi hor iste zarar ettiginize; atilganliginiz yüzünden de dostlariniz arasinda istenmeyen bir kimse oldugunuza; aslinda tehlikeyi daima kendi üzerinize çökerek, arkadas ve dostlariniza kanat...
  2. Tak

Tak

Rüyada tak görmek hareketlerinizin herkes tarafindan takdirle karsilandigini gösterir. Takin altindan geçtiginizi görmek, seref ve itibar kazanacaginizin delilidir.
  3. tik tak tik tak

tik tak tik tak

Kulaklarında yaşamın 'tik tak'ları, akıp giden zamanın içinde ya da kıyısında. En son 'tik' nerede, ne zaman vurur (iyi ki de) bilemezsin. Ya peşinden koşacaksın zamanın, ya içinde olacaksın. İçinde olacaksan ertelemeyeceksin içinde fısıldaşıp duran hiçbir şeyi. Seçim senin… Ertelemeyeceksin sevmeyi, gülmeyi, yazmayı, şarkı söylemeyi... Ertelemeyeceksin gitar çalmayı öğrenmeyi , güneşin...
  4. takı

takı

takı süslenmeyi seven her kadının vazgeçilmezi.takı vucudun çeşitli bölümlerini süslemesidir

Sayfayı Paylaş