gebe
  1. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0

Tak takıştırrrrrrrr

Konu, 'Çöplük' kısmında bettt tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

EnCey ve eLit's bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Hürrem Sultan'ın yüzüğünden sonra bu renk taşlı takılar çok moda oldu yeşil taşın rengi çok ağır ve şık saol canım paylaşımın için teşekkür ederim

3. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    Evet, hep öyle olmuyor mu zaten :)
    dizilerin reklamdaki etkileri baya büyük zaten:D
    ama gerçekten çok hoş duruyor.
    Tabi imitasyon olmayacakkkkkkkkkkk hahaha

4. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    bana kelebeklı kolye gelsın piiiliiizzzz :D:D

Tak takıştırrrrrrrr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Taka

Taka

Rüyada taka görmek, arzularınızın az da olsa gerçekleşeceğini gösterir. Rüyada taka görmek, muradınıza ereceğinize yorumlanır. Rüyada bir Karadeniz takasi görmek, çok cani tez bir kimse oldugunuzdan dolayi hor iste zarar ettiginize; atilganliginiz yüzünden de dostlariniz arasinda istenmeyen bir kimse oldugunuza; aslinda tehlikeyi daima kendi üzerinize çökerek, arkadas ve dostlariniza kanat...
  2. Tak

Tak

Rüyada tak görmek hareketlerinizin herkes tarafindan takdirle karsilandigini gösterir. Takin altindan geçtiginizi görmek, seref ve itibar kazanacaginizin delilidir.
  3. Davut Güloğlu - Tak Tak

Davut Güloğlu - Tak Tak

Kız al beni al beni al da yatır sinene Kurban olsun bu uşak senin gibi güzele Divane oldum yavrum kaldım kapılarında Aklıma vuruyorsun gece yarılarında Deli oldum aşkına yavrum döndüm şaşkına Daha duramayirum yeter allah aşkına Tak tak tak tak kapını çalacağum Gitmiyceğum bi yere ha burda duracağum Gitmiyceğum bi yere kapında duracağum
  4. tik tak tik tak

tik tak tik tak

Kulaklarında yaşamın 'tik tak'ları, akıp giden zamanın içinde ya da kıyısında. En son 'tik' nerede, ne zaman vurur (iyi ki de) bilemezsin. Ya peşinden koşacaksın zamanın, ya içinde olacaksın. İçinde olacaksan ertelemeyeceksin içinde fısıldaşıp duran hiçbir şeyi. Seçim senin… Ertelemeyeceksin sevmeyi, gülmeyi, yazmayı, şarkı söylemeyi... Ertelemeyeceksin gitar çalmayı öğrenmeyi , güneşin...
  5. takı

takı

takı süslenmeyi seven her kadının vazgeçilmezi.takı vucudun çeşitli bölümlerini süslemesidir

Sayfayı Paylaş