gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Tak

Konu, 'Ş-T' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada tak görmek hareketlerinizin herkes tarafindan takdirle karsilandigini gösterir. Takin altindan geçtiginizi görmek, seref ve itibar kazanacaginizin delilidir.

Tak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Taka

Taka

Rüyada taka görmek, arzularınızın az da olsa gerçekleşeceğini gösterir. Rüyada taka görmek, muradınıza ereceğinize yorumlanır. Rüyada bir Karadeniz takasi görmek, çok cani tez bir kimse oldugunuzdan dolayi hor iste zarar ettiginize; atilganliginiz yüzünden de dostlariniz arasinda istenmeyen bir kimse oldugunuza; aslinda tehlikeyi daima kendi üzerinize çökerek, arkadas ve dostlariniza kanat...
  2. Davut Güloğlu - Tak Tak

Davut Güloğlu - Tak Tak

Kız al beni al beni al da yatır sinene Kurban olsun bu uşak senin gibi güzele Divane oldum yavrum kaldım kapılarında Aklıma vuruyorsun gece yarılarında Deli oldum aşkına yavrum döndüm şaşkına Daha duramayirum yeter allah aşkına Tak tak tak tak kapını çalacağum Gitmiyceğum bi yere ha burda duracağum Gitmiyceğum bi yere kapında duracağum
  3. tik tak tik tak

tik tak tik tak

Kulaklarında yaşamın 'tik tak'ları, akıp giden zamanın içinde ya da kıyısında. En son 'tik' nerede, ne zaman vurur (iyi ki de) bilemezsin. Ya peşinden koşacaksın zamanın, ya içinde olacaksın. İçinde olacaksan ertelemeyeceksin içinde fısıldaşıp duran hiçbir şeyi. Seçim senin… Ertelemeyeceksin sevmeyi, gülmeyi, yazmayı, şarkı söylemeyi... Ertelemeyeceksin gitar çalmayı öğrenmeyi , güneşin...
  4. takı

takı

takı süslenmeyi seven her kadının vazgeçilmezi.takı vucudun çeşitli bölümlerini süslemesidir

Sayfayı Paylaş