gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Takas

Konu, 'Ş-T' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Karşılıklı rıza ile yapılan mübadele yardımlaşmaya, Değerli bir şeyi değersiz bir şeyle değişerek zarara uğramak, ahiret yurdunun nimet ve mekafatını dünyanın değersiz şeylerine tercih etmeye delalet eder

Takas konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İMKB Takas ve Saklama Bankası A.Ş.

İMKB Takas ve Saklama Bankası A.Ş.

takas ve saklama şirketleri nedir İMKB'de işlem gören senetlerin muhafazası ile görevli olan İMKB Takas ve Saklama Bankası A.Ş., böylece işlemlerin düzgün olarak işlenmesi ve düzenli olarak tutulmasına faydası olmaktadır. Kote olan senetlerin büyük bir kısmı burada muhafaza edildiği için ayrıca fiziki bir dolaşıma, hatta şirketlerin senet basma külfetinden kurtarmaktadır; şöyleki,...
  2. Kullanmadığımız kıyafatleri takasa ne dersiniz???

Kullanmadığımız kıyafatleri takasa ne dersiniz???

Kilo değişiminden, hamilelikten, hediye gelip de üzerimize olmadığından dolayı dolaplarda duran kıyafetiniz yok mu? Benim bir sürü var.Atamazsınız, satamazsınız...Önceden yardım kuruluşlarına verdim, şimdi verebileceğim kimse yok :( Şöyle de bir durum var ama, benim işime yaramayan, başkasının ihtiyacı olabilir.Benim de sizin kullanmadıklarınıza... Temiz, kullanılabilir kıyafetlerimizi takasa...

Sayfayı Paylaş