gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Takdim edilmek

Konu, 'Ş-T' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Birine takdem edilmek, güzel kabul görülürse hayırlı amele, aksi olursa günah işlemeye, Takdim edilen kişiye bir şey verilmesi ümit edilen şeyin gerçekleşmesine, Kişinin kendi kendini birine takdim etmesi geçici sıkıntıya delalete eder.

Takdim edilmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tercih etmek/Tercih edilmek

Tercih etmek/Tercih edilmek

Annemin kardeşimi daha çok sevdiğini düşünürdüm. Çocukluk işte ama öyle düşünürdüm... İtiraf edeyim... Küçük küskünlükler sırasında kocamın benden önceki sevgililerini benden daha çok sevdiğini düşündüğüm de oldu. Nedense insan hep en son ve en çok sevilen olmak istiyor. Sahip olduğu sevgiden daha çoğunu istiyor hep. Yersiz bir istek ama.. Oluyor iste... Sevdikleri hep bir tercihte...
  2. Arz ve takdim etmek

Arz ve takdim etmek

Bir kimse rüyada bir ordunun kumandanina. arz ve takdim edildigini ve kumandanin da kendisine dargin oldugunu görse, rüya sahibinin büyük bir günah isledigine delalet eder. Eger kumandanin kendisinden memnun olduguna inaniyorsa, Allah (C.C.) o Kimseden razi olur. Eg'er kendisinin arz eddigini ve divanda durdugunu görse, o kimse kendisine yetecek bir mebla elde edilecek bir isle ugrasir. Eger...
  3. Terk edilmek Tan Sağtürk'ün Hep Kaderi

Terk edilmek Tan Sağtürk'ün Hep Kaderi

BERGÜZAR KOREL'İN AYRILMA KARARI ALDIĞI TAN SAĞTÜRK, DAHA ÖNCE DE SEVGİLİLERİ TARAFINDAN TERK EDİLMİŞTİ. İlişkilerindeki duygusallığı köşe yazarlarınca eleştirilen Sağtürk'ün yine duygusallığının kurbanı olduğu konuşuluyor. Ünlü balet, daha önce Duygu Dikmenoğlu, Meltem Cumbul, Ceyda Düvenci ile de sansasyonel ilişkiler yaşamış, ancak hepsinde son ilişkisinde olduğu gibi terk edilen taraf...
  4. kızlar size kendi yaptığım şalı takdim edeyim

kızlar size kendi yaptığım şalı takdim edeyim

:örgü:sipariş üzerine yapılır çeşitli şallarda yapılır..
  5. Hiperprolaktinemi Nasıl Teşhis Edilmektedir?

Hiperprolaktinemi Nasıl Teşhis Edilmektedir?

Adet görmüyorsanız veya adetleriniz düzensizse, memelerinizde süt üretimi varsa veya hamile kalmada problemleriniz varsa, doktorunuz kan prolaktin seviyesini ölçmek için kan testi isteyebilir. Eğer yüksek çıkarsa doktorunuz genellikle aç karnına ve stresli değilken ikinci bir test daha isteyecektir. Eğer seviye hala yüksekse, doktorunuz tiroit ve böbrek problemlerini elemek için testler...

Sayfayı Paylaş