gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Takı Askıları

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

takı askısı taki askisi takı askıları askısı satın al askılığı satın al [​IMG]

alıntı

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Takı Askıları

vallah çok gereklii..hep böyle takılarımı kaybettim saklayamıyorum..teşekkürler

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

[​IMG]bencede bu süperrrrr

4. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

:thanks::thanks::thanks:

Takı Askıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 'askıda' kitap

'askıda' kitap

Türkiye genelinde, “askıda Ekmek”, ”askıda çorba” kampanyaları her geçen gün yayılırken, Trabzon'da bir kitabevi, “askıda kitap” kampanyası başlattı. Beşikçi Kitapevi Satış Müdürü Nurullah Baş, ülke genelinde kitap okuma alışkanlığının fazla olmadığının bilindiğini hatırlatarak, “Kitap okunması için çeşitli çalışmalar yapıyoruz. “Askıda kitap” da bu çalışmalarımızın bir parçası” dedi....
  2. Askıda Kahve !!

Askıda Kahve !!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Askı

Askı

Elbise vs. askısı düzen ve intizamı sağlayan araç ve unsurlara delalet eder.
  4. çok şeker takı askıları kutuları

çok şeker takı askıları kutuları

takı askısı takı askıları mücevher kutusu askısı kolye kolye askıları TAKILARIM HEP KAYBOLUR BENİM ÖZELLİKLEDE ÇOK BEĞENEREK ALDIĞIM KÜÇÜK KOLYELER KÜPELER :) Bİ DAHA BULAMAM TABİ RASTGELE KOYARSAN KAYBOLUR ÖYLE ... ANLAŞILAN BUNA Bİ ÇARE BULMAK LAZIM DEDİM VE TAKI ASKILARINI BULDUM GERCEKTEN ÇOK YARARLI BİR EŞYA OLDUĞUNU TAKILARINIZ KAYBOLMAYINCA ANLAYACAKSINNN.......
  5. Dekoratif takı askıları

Dekoratif takı askıları

Takı askıları MÜcevher askıları Tam bir takı tutkunuyum. Rengarenk, taşlı hangi takıyı görsem içimde bir satın alam dürtüsü uyanır. Özellikle gümüş yüzük ve küpeler en çok ilgimi çeken aksesuarlardır. Eminim bir çoğunuzda vardır bu dürtü meleklerim:lau:. E bu kadar çok takıyı sakalamak ayrı bir marifet. Bir çekmecemi takılarıma ayırdım. Ama o kadar çoklar ki sürekli birbirlerine...

Sayfayı Paylaş