gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Takı Askılıkları

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

takı askılıkları taki askiliklari [​IMG]

. [​IMG]

2. pofuduq_she

pofuduq_she Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Takı Askılıkları
    Tam bnLik şeyLEr yha (anneme dİyimDe bnaDa aLSuın :D)

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Takı Askılıkları

evet lazım aslında daha derli toplu oluyor takılar ama yerde kaplar bunlar nereye koyacan:D
    saol canım emeğine sağlık

Takı Askılıkları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Farklı Askılık Modelleri

Farklı Askılık Modelleri

askılık modelleri askı modelleri eşek askılık eşek askilik Evinin her köşesinden farklılık yansımasını isteyen meleklerim için farklı bir tarz daha getirdim :) Askılıklarımız evimizin ufak bir dekoru gibi görünebilir. Bu aslılıkları gördüğünüz andan itibaren aslında böyle olmadığını fark edeceksiniz. Evinizde kullanacağınız çeşit çeşit askılar sizlerle.. Evinize bir hayvansever görünümü...
  2. Şık Takı Askılıkları

Şık Takı Askılıkları

takı askılıkları Takılarım doldu taştı,artık takı kutularım yetmiyor diyen meleklerim için birbirinden güzel takı askılıkları getirdim. Tek başına bile evinizde kullanabileceğiniz türden aksesuarlar hem de. Demir çubuklara ya da şekillere takılarınızı asıyorsunuz. Ağaçta duran yaprak görünümü veriyor. Özellikle genç kızlarımız bunlara bayılacaklar. :)...
  3. Antreye askılık yapımı

Antreye askılık yapımı

askılık yapımı 1. Bu iş için bir miktar çam ya da benzeri levha ahşap boyaları fırça zımpara ahşap düber dekupaj testere matkap ve ahşap matkap ucu ve cendere gerekli. Kullanacağınız tüm elektrikli el aletlerinin kullanım talimatlarını okumadan ve gerekli güvenlik önlemlerini almadan çalışmaya başlamayın. 2. Çam bloktan istediğiniz ölçüye göre bir tabaka kesin.Kalan parçalardan üçgen askı...
  4. Takı Askılık Modelleri

Takı Askılık Modelleri

takı askısı, modelleri, süslü takı takma aleti, askılık, 2011 sezon takı askılık modelleri buradan bulabilirsiniz Hanımlar hem takılarınızı toplasın hemde dekoratif amaçlı bir kenarda güzelliğiyle görenleri büyülesin. Bunun için tek yapmanız gereken bu askılardan alıp odanıza koymak ve o canıım takılarınızı asmak :):)
  5. Tsarım askılık modeli

Tsarım askılık modeli

Askılık modelleri Portanto modelleri Evinizde portmanto modellerini koymaya yeriniz yoksa ve askılık bakıyorsanız ben bu tasarım askılık modeliniçok beğendim modellerim. Aslında evimizde portmanto olmasına rağmen bizimde ihtiyacımız var. İki kişi bir eve zor sığıyoruz zaten. Burdan size tavsiye sandık sandık çeyiz hazırlığı yapmayın. yoksa benim gibi evlere sığamazsınız.

Sayfayı Paylaş