gebe
  1. redflower

redflower Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

takı atölyesi

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında redflower tarafından paylaşıldı.

240748_10150206631583150_195275523149_6889408_7951208_o.jpg kızlar şenay akın atölyeye katıldı kardeşim. günlük takı tasarım atölyesine ve bu minik agaçları yapmış ki katılanlar yüzükler kolyeler vs bir sürü şey çıkarmışlar. ben de bi merak saldım. 17 eylülde başlıyormuş günlük atölyeler. gidecek olan olursa konusup beraber gidelim :) ben de facebook sayfalarından takip ediyorum siz de bakabilirsiniz burdan Şenay Akın Atölye | Facebook

takı atölyesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Azazi ile Sufi dans atölyesi

Azazi ile Sufi dans atölyesi

Dancentrum Dans Platformu, Viyana’da yaşayan koreograf/dansçı Ziya Azazi ile başladığı dans atölyelerine devam ediyor Dancentrum Dans Platformu, Viyana’da yaşayan koreograf/dansçı Ziya Azazi ile başladığı dans atölyelerine devam ediyor. Azazi, 1999 yılından beri 'Sufi derviş dönüşlerine göre geleneksel dans’ üzerine araştırmalar yapıyor. Dancentrum Dans Platformu, Azazi ile Çağdaş Dans/Sufi...
  2. Oyun Atölyesi perdelerini açıyor

Oyun Atölyesi perdelerini açıyor

Oyun Atölyesi, yeni sezona 4 Ekimde yepyeni bir oyunla "merhaba" diyor. Haluk Bilginer ve Vahide Gördüm'ün rollerini paylaştığı "Evlilikte Ufak Tefek Cinayetler" isimli oyun Ekim ayı boyunca tiyatro severlerle buluşacak. Eric-Emmanuel Schmitt'in yazdığı Evlilikte Ufak Tefek Cinayetler'in rollerini Haluk BİLGİNER ve Vahide GÖRDÜM paylaşıyorlar. Kemal AYDOĞAN'ınyönettiği...
  3. Tak

Tak

Rüyada tak görmek hareketlerinizin herkes tarafindan takdirle karsilandigini gösterir. Takin altindan geçtiginizi görmek, seref ve itibar kazanacaginizin delilidir.
  4. Testosteron Tiyatro (Oyun Atölyesi)

Testosteron Tiyatro (Oyun Atölyesi)

testosteron tiyatro testosteron tiyatro oyunu Oyun çok başarılı bulunuyor gidenlerin yorumlarına ve konu içeriğine bakıcak olursak oldukça eğlenceli bi oyun. +18 yaş sınırı var.. Oyun Atölyesinde sahne alıyorlar. Çarşamba günü izlemeye gidicem bakalım nasıl geçicek :) Eğer fırsatınız varsa kaçırmayın derim ;) Oyun Bilgileri : Başlangıç Yılı : 2008 Kadro : Yazan: Andrzej Saramonowicz...
  5. takı

takı

takı süslenmeyi seven her kadının vazgeçilmezi.takı vucudun çeşitli bölümlerini süslemesidir

Sayfayı Paylaş