gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

takı tasarımcıları sınır tanımamış

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

takı tasarımcıları sınır tanımamış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kanadalı tasarımcı John Hardy

Kanadalı tasarımcı John Hardy

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kenan Doğulu - Tanımamışsın

Kenan Doğulu - Tanımamışsın

Seni melek gibi Emret kölen gibi Kötülükten korurum Kendi canım gibi Yeni bebek gibi Hayatımı adarım Bekledim bekledim Kötümü ettim Bekledim bekledim Fenamı ettim Sen beni tanımamışsın Beni kalbine hiç yazmamışsın Sen beni tanımamışsın Beni ömrüne hiç yazmamışsın
  3. Pentawards Ödülü Türk Tasarımcılara

Pentawards Ödülü Türk Tasarımcılara

AMBALAJ dizaynı alanında dünya çapındaki ilk ve tek yarışma olan Pentawards ödülleri Monaco’da düzenlenen törenle sahiplerini bulurken, 39 ülkeden 700 tasarımın yarıştığı Pentawards’ta bronz ödül Paristanbul Packaging&Brand Design’ın oldu. Chewy sakızları için yapılan tasarımla bu ödülü kazanan ekibinin Müşteri İlişkileri Direktörü Barış Güner, Pertawards’ın mevcut dizayn yarışmaları...
  4. slm ben tasarımcı

slm ben tasarımcı

slm arkadaşlar halkanıza en son katılan şu anda benim; ki ben tasarımcı olmama rağmen kendi hayatının tasarımını yapmaktan mutlu olmayan birisiyim. işteeeeeee bu nedenle bu gün tasarım dışı bir faaliyet olarak, akşam kafamı yastığa koyduğumda kendin için ne yaptın (anlaşıldığı üzere bencilimdir) sorusuna cevap olması için sitenize kaydoldum..
  5. Dünyaca Ünlü Gelinlik Tasarımcıları

Dünyaca Ünlü Gelinlik Tasarımcıları

gelinlik tasarımcıları gelinlik marka isimleri dünyaca ünlü tasarımcıları ünlü gelinlikçiler tasarımcıların isimleri Gelinlik seçmek oldukça zor bir iştir...Hayalinizdeki gelinliğe kavuşmak için bir gelinlikçiden diğerine koşturup durursunuz...Şimdi sizleri rüyalarınızdaki gelinliğe kavuşmanız için bakmanız gereken dünyaca ünlü gelinlik tasarımcılarının isimlerini veriyorum kızlar... Eminim...

Sayfayı Paylaş