gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Takı Tasarımı Yapılışı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Takı Tasarımı Yapılışı hakkında bilgi verin bana takı yapımı teknikleri örnekleri ve bilgisi istiyorum lütfen!

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Takı Tasarımı Yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. El Yapımı Özel Takı Tasarımı(Aybu Takı)

El Yapımı Özel Takı Tasarımı(Aybu Takı)

El Yapımı Yeni Küpeler Bileklikler Son Modayı Burda Takip Edin (Aybu Takı) takı yapımı takı tasarımı yapımı özel tasarımları Genç bayanlar sade mi yoksa şatafatlı takılar mı sizce hoş.biz elimizden gelen özel tasarımları beğenilere sunmak istiyoruz.sizce bu tasarımlar nasıl? Küpelerimizin Fiyatı:5TL dir.Toplu Alımlarda Kargo Ücreti Bizden...
  2. Takı tasarım modelleri 2012

Takı tasarım modelleri 2012

Takı tasarımı Takı tasarım modelleri 2012 Merhaba Melek'ler... Bu sayfamızda sizlere yılın en şık ve en moda takı tasarım modellerini sunuyor ve kadın şıklığı takısız olmaz diyoruz :) Hadi gari buyrun bari Melek'ler:)
  3. Takı Tasarım Örnekleri

Takı Tasarım Örnekleri

Takı Tasarım Örnekleri Selam millet sizden takı tasarım modelleri olmadı örneklerini yapılışıda olursa iyi olur işte takı yapımına dair model teknik ne varsa paylaşmanızı istiyorum.
  4. Son Moda Takı Tasarım Modelleri

Son Moda Takı Tasarım Modelleri

Moda Takı Modelleri Son Moda Takı Tasarım Modelleri Takı Tasarım Modelleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda yıla damgasını vuran çok şık yeni tak ıtasarım modellerini sizlerle ve takı tasarımı ile uğraşan tüm arkadaşlarımızla paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş