gebe
  1. umayya

umayya Forum Okuru

Takı Tasarımları Yapmayı çok seviyorum.

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında umayya tarafından paylaşıldı.

El emeğimle takılarımı kendim yapmayı farklı şeyler üretmeyi çok seviyorum. Birbirinin aynısı şeylere para vermek yerine hayal gücümle kurgulayıp yeni şeyler ortaya çıkarmak daha çok hoşuma gidiyor. Ve tabi bu yaptıklarımı takılarımı kendim yapmayı farklı şeyler üretmeyi çok seviyorum. Birbirinin aynısı şeylere para vermek yerine hayal gücümle kurgulayıp yeni şeyler ortaya çıkarmak daha çok hoşuma gidiyor. Ve tabi bu yaptıklarımı [çekip, kendisi üretmeyi seven ve bunu isteyen insanlarla paylaşmayı da çok seviyorum.]videoya çekip, kendisi üretmeyi seven ve bunu isteyen insanlarla paylaşmayı a çok seviyorum.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Kasım 2015
    prenses 1989 bunu beğendi.
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.518
    Ödül Puanları:
    113
    Elinize sağlık olsunda sitenizin reklamını yapan linkler bırakmadan el emeklerinizi burdan sergileyebilirsiniz.Aksi taktirde link bırakmaya devam ederseniz banlanırsınız.

Takı Tasarımları Yapmayı çok seviyorum. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kolay takı tasarımları

kolay takı tasarımları

kolay takı tasarımları kolay yapılan tasarımlar takı tasarımı yapılan takılar basit tasarımları Kolay Yüzük Malzemeler: sarı-gümüş rengi kum boncuk, dikdörtgen taş,uygun renkte ,4mmköşeli kristal,70-80 cm misina.. Resim-1: 3 tane kristali misinaya geçir... Resim-2 ve 3 : Dikdörtgen taşıda takın sonra misinanın diğer ucunuda geçirerek çaprazlayınve misinanın 2 ucunuda eşitleyin......
  2. takı tasarımda plastik takı modası çok hemde çok şık tasarımlar

takı tasarımda plastik takı modası çok hemde çok şık tasarımlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Farklı takı tasarımları

Farklı takı tasarımları

değişik takı tasarımları takı tasarımı farklı tasarımları farklı takılar
  4. İç Mimar'dan  Takı Tasarımları

İç Mimar'dan Takı Tasarımları

Bir iç mimar takı tasarımı yapmaya kalkışırsa ortaya nasıl bir sonuç yada sonuçlar çıkar.. Buyrun Melekler yorum sizin.. Beğeninizi bekliyoruz mimar beyfendi ile...
  5. Zincirli Takı Tasarımları

Zincirli Takı Tasarımları

zincirli takılar zincirle yapılan takılar Zircirli Takı Modellerinden bir kaç tanesini sizlere sunmak istiyorum. Sizlerinde beğendiğiniz bir model var ise bizimle paylaşırsanız sevinirim.

Sayfayı Paylaş