gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Takılan Komik Lakaplar :)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Komik Lakaplar Takılan Komik Lakaplar

Her yörede, özellikle köylerde eskiden beri insanlar birbirlerine lakaplarıyla seslenirler melekler :) Özellikle soyadı kanunundan önce insanları birbirlerinden ayırmak için kullanılan lakaplar artık çok fazla kullanılmıyor. Bu yazımızda sizler için takılan komişk lakapları derledik ve paylaşıyoruz :)

Mak Hasan
    Zilli Zarife
    Gıdirin Memet
    Çatal Ömer
    Abasuzun Salim
    Çırtık Hasan
    Gaga Salih
    Hantal Şevki
    Hesapcıların Cahit
    Çorapsızın Gadir
    Altıkaptan Çulluk Gadir
    Garaincirin Sabri
    Hori Ali
    Apsin Hasan
    Daganın Hasan
    Dalaksız İbrahim
    Gaşuk Hasan
    Hortlu Hüseyin
    Balak Hasan
    Danguç Hüseyin
    Hothot Şükrü
    DazırDazır Davut
    Gavuklu Gadir
    Hotozo Recep
    Barba Sami
    Dellal Sali
    Gaytuk Hasan
    Kapımandalı Mehmet
    Bedon Arif

2. wbchmnu

wbchmnu Forum Okuru

Takılan Komik Lakaplar :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hiphopçu takılan bebekler

hiphopçu takılan bebekler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Lakapların Hikayesi

Lakapların Hikayesi

müthiş lakaplar kahraman lakapları sporcu lakapları erkek magic lakaplı sporcu Michael Jordan(air jordan) Jordan havayollari olarak bilinen basketbolun gelmis geçmis en büyük oyuncusunun Michael Jordan'in 'Air' lakabi;siçrama yetenegi ve faul çizgisinden yaptigi akil almaz smaçdan geliyor.Havada asili kalma yetenegi olan ender oyunculardan biri olan Michael Jordan bu özelligi ile 1987'de...
  3. İngilizce Lakaplar

İngilizce Lakaplar

İngilizce Lakaplar msn de kullanacağım ve facede de kullanacağım İngilizce Lakaplar istiyorum ve lütfen anlamlarını da yazın arkadaşlar.
  4. Komik Lakaplar

Komik Lakaplar

Komik Lakaplar arıyorum ben arkadaşlarıma Komik Lakaplar takacağım düşündüm bişey bulamadım birde sizden yardım isteyeyim dedim :)
  5. çiçeklerle renk takılan banyo

çiçeklerle renk takılan banyo

banyo dekorasyonu banyo aksesuar Modern banyo dekorasyonu için çiçekleri gücünden yararlanabilirsiniz. Yapma çiçeklerle dekore edilen banyo çok şık duruyor.

Sayfayı Paylaş