gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

takılarda nasrettin hoca koleksiyonu

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

bizim kültürümüzü yansıtan ve çok degerli olan nasrettin hocamızın toka ve takılarından olusan koleksiyon görülmeye deger ee görelim ozaman :)

takılarda nasrettin hoca koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nasrettin Hoca Resimleri

Nasrettin Hoca Resimleri

nasrettin hoca nasrettin hoca, fotoları, resimleri, çeşitli fotograflarını buradan bulabilirsiniz Nasrettin Hoca Görsellerini siz meleklerimle paylaşıyorum.
  2. Nasrettin hoca fıkralarının özellikleri

Nasrettin hoca fıkralarının özellikleri

Arkadaşlar Nasrettin hoca fıkralarının özellikleri nelerdir, bu fıkraların ortak özellikleri nedir.
  3. nasrettin hoca kısa fıkraları

nasrettin hoca kısa fıkraları

nasrettin hoca kısa fıkraları Arkadaşlar nasrettin hoca ile ilgili kısa fıkralar arıyorum ben buradan bir kaç fıkra sunarsanız çok sevinirim.
  4. Uzun Nasrettin Hoca Fıkraları

Uzun Nasrettin Hoca Fıkraları

Uzun Nasrettin Hocanın Fıkraları Nasrettin Hocanın Uzun Fıkraları Fazla söze ne hacet melekler, karşınızda Nasrettin Hoca fıkraları :D:D YEMEĞİN BUGUSU PARANIN SESi Hoca Akşehir'de Kadılık vazifesini yürütürken karşısına iki adam çıkmış. Birisi öteden beri cimriliği ile tanınmış, bir aşçıdır. Öbürü ise boynu bükük bir fakir. Aşçı sözü almış: - Hocam demiş, bu adamdan davacıyım ben....

Sayfayı Paylaş