gebe
  1. yağmur_damlası

yağmur_damlası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

takın takıştırın melişler :)

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında yağmur_damlası tarafından paylaşıldı.

Sade bir elbiseyi muhteşem bir kıyafete dönüştüren, çantanız ve ayakkabınızın uyumunu ön plana çıkaran takılarınızdır. Gözleriniz rengi, kıyafetinizin türüne göre seçeceğiniz takılarla tarzınızı baştan yaratın! [​IMG]

Kalın Bilezikler
    Yeni sezonda dore ve lame kalın bilezikler günlük kullanım için beğeniye sunuldu. Özel davetler için taşlı kalın bilezikleri kullanabilirsiniz.

Yüzükler
    Ellerinizin güzelliğini vurgulayacak birbirinden güzel yüzük modelleri hem günlük hem de özel davetler için uygun.

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Takılar saklı güzelliklerin küçük simgeleridir.güzelliğin detaylarda saklı olduğunu bilenler küçük bir ışıltıyla tüm gizemlerini etraflarına yayabilirler. Paylaşımın için teşekkürler canım

3. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    takısız çıkmam dışarı :)bayıldım bu takılara canım

paylaşım için teşekkürler

takın takıştırın melişler :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Takın takıştırın

Takın takıştırın

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. merhaba melişler

merhaba melişler

bende burdayım artık hepimize ii paylaşımlar:)
  3. genç melişlerimize...

genç melişlerimize...

genç kızlarımıza balolarda özel doğum günlerinde giyebilcekleri gayet sade,sade olduğu kadar şık olan abiyelerimizi sunuyoruz...inş beğenirsiniz :D
  4. minik melişlerimize

minik melişlerimize

minik melişlerimiz için şeker mi şeker datlu mu datlu cıvıl cıvıl kıyafetler...buyrun...
  5. beşiktaşlı melişlerimize

beşiktaşlı melişlerimize

ben fenerbahçeliyim ama siyeh ve beyaz benim vaz geçilmez renklerim arasındadır..beşiktaşlı meleklerimizlede paylaşmak istedim :D

Sayfayı Paylaş