gebe
  1. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0

Takıntılarımız..

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında benimm ben tarafından paylaşıldı.

Meleklerim aklıma bişi geldi.forumda aynı konu varmı bilmiyorum baktım göremedim :) herkesin muhakkak bir takıntısı vardır değilmi..merak ettim bakalım kimin ne takıntısı var.. :çapkın:

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    hayatım hiç sevmediğim bi takıntım var benim de...
    mesela yolda yürüyorum ve karşıdan gelen koluma değip geçti... o kolumu mutlaka elimli çırpmam lazım... çırpmazsam sanki kolum pismiş gibi hissediyorum...

bi defa marketten geliyorum 2 elimde de poşetler var.. biri geçti ve koluma değdi.. Ellerim dolu kolumu çırpamadım... eve gelene kadar aklımda hep kolum :D:D

eve geldim koluma bi baktım kıpkırmızı olmuş kabarmış lerji olmuşum :D:D

3. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    alerji olmuş bide :S senin işin çok zor anacım :D

4. *Peri.Tozu*

*Peri.Tozu* Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Aynen benim de şöyle ;Birisi koluma çarptığında arkasından gider aslında yanında yürür gibi yapar koluna patlatırım. :D

5. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    benim çok fazla takıntım var :S mesela bilgisayarda masaüstünde iken mutlaka sağ tuş yenile yapmam lazım elim alışmış kendi sağ tuşa gidiyor :D

6. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    etrafta bi böcek görsem mesela öldürülse bile yinede snaki üstüme çıkmış içimde gezio gibi hissediyorum çok huylanıyorum hayatta rahat edemem ondan sonra..
    herhangi bi şekilde mesela toplu taşıma araçlarında tanımadığım birinin bana değmesinden nefret ediyorum..
    biri birşey derse şunu yap die evde mesela annem üstüne bişi giy üşüceksin dedi atıyorum hayatta giymem kendi keyfim gelince alırım onu bölede bi gıcıklığım var :D:D

şuan aklıma bukadar geldi dahada vardır :D:D

7. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113
    başkasının dokunduğu bardaktan bişey içemem bende gerçi bu bi takıntı değil herkeste vardır heralde bu sadece eşimin bardağından içebiliyorum :D:D yada kimsenin tabağından bişey yiyemem eşim dışında

8. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

kontrol delisiyim birşeyi yüz kere kontrol ederim:D:D

Takıntılarımız.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hollywood ünlülerinin takıntıları

Hollywood ünlülerinin takıntıları

ünlülerin boyları ve kiloları natalie portman boyu hollywood ünlülerinin boyları lauren conrad boy kilo hollywood ünlülerinin takıntıları Hollywood dünyasının ünlülerinin bazı favori giysi ve aksesuarları var ki, onları tekrar tekrar giyip kullanmaktan hiç bıkmıyorlar Moda ve trendleri ne kadar yakından takip etseler de Halle Berry için Gerard Darel çanta, Drew Barrymore için Jack Rabbit...
  2. **ünlülerimizn garip takıntıları**

**ünlülerimizn garip takıntıları**

seda sayanın evinin içi seda sayanın evinin görüntüleri parfümü kullandığı parfüm sanatçıların kullandığı parfümler CEM YILMAZ: GÖSTERI ÖNCESI KULISTEKI KANEPEDE MUTLAKA UYUYAN ÜNLÜ KOMEDYEN, BU ŞEKILDE KAFASINI BOŞALTIP, ENERJI TOPLADIĞINA INANIYOR. SEREN SERENGİL: ÜNLÜ ŞARKICI GITTIĞI RESTORANLARDA KÖPEKLERINE DE PORSELEN TABAKTA SERVIS YAPTIRIYOR. ŞARKICI MASADA YEMEĞINI YERKEN, KÖPEĞI DE...
  3. Lüzumsuz güzellik takıntılarınızdan kurtulun

Lüzumsuz güzellik takıntılarınızdan kurtulun

Meleklerim güzel görünmek istiyorsanız ilk olarak yapmanız gereken tek şey takıntılarınızdan kurtulmak. Eğer bu takıntıların farkında olmadığını düşünenlerdenseniz haberimizi es geçmemenizi öneririz.Çünkü takıntılı kadın güzelleşemez...Buyrunuz. Sürekli diyet, ayna karşısında geçirilen saatler, spor salonları, sadece sebze ve meyve ile dolu bir buzdolabı.... Artık sıkılmaya başladınız,...
  4. Takıntılarınız Var mı?

Takıntılarınız Var mı?

takıntılarınız var mı neler nelere takıntılısınız takıntı nedir hastalık mı ile ilgili bilgiler burada melekler Dün yayınladığımız Rüyam Adminimizin Röportajında takıntılarını okuyup şaşırmıştık,gülmüştük melekler :) Gerçekten de bu takıntı işi çok kötü .Fazla takıntılı olmanın zararları hepimizce malum. Mesela ben evden çıkarken kapıyı kilitlediğim halde,bina kapısından geri asansöre...
  5. Ünlülerin Takıntılarını Biliyor musunuz?

Ünlülerin Takıntılarını Biliyor musunuz?

ünlülerin takıntıları, ilginç takıntılar, ünlülerden takıntılar Sevgili melekler, kimimiz batıl inançlarla doluyuz, kimimiz bunlara zerre kadar inanmayız. Kimimizin de kulağa hayli garip gelebilecek takıntıları var. Sakın takıntınız var diye budan gocunmayın. Zira ünlülein de bizlerden aşağı kalır yanları yok :D:D Aşağıda okuyacağınız ünlüler bakın nelere takmışlar :D:D NURGÜL...

Sayfayı Paylaş