Takıntılarımız..

benimm ben

Yeni Üye
Üye
Takıntılarımız..
Meleklerim aklıma bişi geldi.forumda aynı konu varmı bilmiyorum baktım göremedim :) herkesin muhakkak bir takıntısı vardır değilmi..merak ettim bakalım kimin ne takıntısı var.. :çapkın:

hayatım hiç sevmediğim bi takıntım var benim de...

mesela yolda yürüyorum ve karşıdan gelen koluma değip geçti... o kolumu mutlaka elimli çırpmam lazım... çırpmazsam sanki kolum pismiş gibi hissediyorum...

bi defa marketten geliyorum 2 elimde de poşetler var.. biri geçti ve koluma değdi.. Ellerim dolu kolumu çırpamadım... eve gelene kadar aklımda hep kolum :D:D

eve geldim koluma bi baktım kıpkırmızı olmuş kabarmış lerji olmuşum :D:D

benim çok fazla takıntım var :S mesela bilgisayarda masaüstünde iken mutlaka sağ tuş yenile yapmam lazım elim alışmış kendi sağ tuşa gidiyor :D

etrafta bi böcek görsem mesela öldürülse bile yinede snaki üstüme çıkmış içimde gezio gibi hissediyorum çok huylanıyorum hayatta rahat edemem ondan sonra..
herhangi bi şekilde mesela toplu taşıma araçlarında tanımadığım birinin bana değmesinden nefret ediyorum..
biri birşey derse şunu yap die evde mesela annem üstüne bişi giy üşüceksin dedi atıyorum hayatta giymem kendi keyfim gelince alırım onu bölede bi gıcıklığım var :D:D

şuan aklıma bukadar geldi dahada vardır :D:D

başkasının dokunduğu bardaktan bişey içemem bende gerçi bu bi takıntı değil herkeste vardır heralde bu sadece eşimin bardağından içebiliyorum :D:D yada kimsenin tabağından bişey yiyemem eşim dışında

Geri