gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Takıntılarınız Var mı?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

takıntılarınız var mı neler nelere takıntılısınız takıntı nedir hastalık mı ile ilgili bilgiler burada melekler Dün yayınladığımız ***** Adminimizin Röportajında takıntılarını okuyup şaşırmıştık,gülmüştük melekler :) Gerçekten de bu takıntı işi çok kötü .Fazla takıntılı olmanın zararları hepimizce malum.

Mesela ben evden çıkarken kapıyı kilitlediğim halde,bina kapısından geri asansöre binip kapıyı kontrol etmeye çıkarım sık sık.Ya da evde ütü yapmadığımı bildiğim halde acaba ütüyü fişte mi unuttum diye evhama kapılırım.Hatta birinde tatil için yola çıktık,yola çıkalı 2 saat olmuş,yüne ütü krizim tuttu.Kendi kendime diyorum ki en fazla elektriğe olur olan,yanar durur,ne yapayım.Nasılsa eşim 3 gün sonra dönecek:S Yani ütü yapmadığımı bile bile ütüyü fişe taktım bir de onu unuttum kafamda:S

Ya da taşlı yoldan giderken bazen çizgilere basmam, bir hareket yaptıysam aynı hareketi kimseye çaktırmadan iki kere daha yaparım bazen.Hep değil ama korkmayın :D:D

Peki ya siz? Sizin takıntılarınız var mı? Ben de aklıma geldikçe ekleyeceğim :tik:

PaSikA bunu beğendi.
  2. AySn87

AySn87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    o kapıyı kitleme takıntısı bende de var malesef,özellikle wc de yada banyoda.. :D duştayken aklıma gelip çıkıp baktığımı hatırlarım..bide bi yerden eve dönerken hep bişi unutmuşum gibi gelir..yada yola çıkarken :D

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ah o yola çıkmalar yok mu aysn ah :S

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Çizgilere basmama takıntısı bendede var malesef :D:D Daha bisürü takıntım var ama aklıma gelmiyor hiçbiri aklıma gelince yazarım titanım adminim :)

5. dehset

dehset Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Obsesif kompulsifim ben :) Her türlü herşeye takıntı yapılabilitem var.

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bende takıntı çokk :D:D Yazsam sayfalar dolar, kahakahalar havada patlar:D:D

Pijama takıntım var. Pijamalarımdan biri hep gözdedir. Takii eskiyipte çöpe girene kadar. Sonra ona benzer birini alırım bir süre ona alışırım, bu seferde gözdem o olur:D

Ayrıca lavabo takıntım var. Kimsenin lavabosuna gitmem:) http://www.meleklermekani.com/haftanin-konugu/198154-ruyam-adminimiz-ile-roportaj-31-hafta.html da dediğim gibi bu yüzden acillik olmuştum:D

Temizlik takıntımda çok fazla. Su, deterjan ve köpük hastasıyım:D Deterjan reyonlarında ki gizli kamera görüntülerini izleyenler, eminim bana gülmekten ölüyorlardır, çünkü hepsini tek tek koklarım:D:D Dışarı çıktığımda ellerimi yani avcumun içini kolay kolay etrafa sürmem, para tuttuğumda ya da dışardan eve girdiğimde ellerimi uzun bir süre yıkarım, sonrada duşa girerim. Şayet evi pek temiz olmayan bir yere gittiysem, ki bunu daha önce biliyorsam gitmem, diyelim ki ilk gidişim, eve gelir gelmez, sırf orda oturdum, popom değdi diye üzerimde ki herşeyi çıkartır kirlilere atarım.:D:D

Duş takıntım var, yaz kış fark etmeden her gün duşa girerim ve beş tane kesem (lifim) var hepsiyle tek tek keselenirim. hahaha Biriyle keselenirsem ya diğerleri küserse diye düşünürüm ve illa hepsini tek tek köpürtür keselenirim hahaha

Toz, asla sevmem. Toz aldığımda, mobilyanın boy izasında eğilir ve bakarım, toz aldığım bezin tüyleri kalmış mı diye, bu aynalar içinde geçerli, o yüzden aynaları silince bir de gazete ile siliyorum:D:D Bundan ola ki bizim evde ki temizlik işi çok uzun sürüyor hahaha

Yatılı misafirimiz geldiğinde, ev bana yabancı geliyor, sırf biri var diye huysuzlanıyorum. Misafir gider gitmez elk düğmelerine kadar siliyorum :D:D

Ve simetri takıntım var. Hiç birşey yerinden kımıldamıyacak, milim bile yan durmayacak:D:D Bu yüzden aynamın önünde ki kozmetik ürünlerim, boylarına ve renklerine göre dizilidir, asla birbirleri ile yer değiştiremezler. Salonda da ki ve evin diğer yerlerinde ki tüm bibloların, şamdanların yeri bellidir, bize gelen herkes simetri takıntımı bilir ve oturmaya bile korkarkalar, birşeye değipte yerinden kımıldatacaklar diye hahaha Diyeceksiniz ki "ev halkı yani ailen ne yapıyor" onlarda alıştı artık hahaha Öyle bir çok evde ki gibi orta sehpanın üzerinde dergi, çerez kasesi ya da her hangi bir şey konamaz bizim evde ki sehpanın üzerine, koyanın kafasına geçiririmhahaha Düzen konusunda da takıntılıyım yani:D:D Aranızdan biri bir gün bizim eve konuk olunca anlar ne demek istediğimi:D:D Zaten gelen, bir daha ki sefere gelmeye korkuyor ve "bu ev çok düzenli, herşey yerli yerinde, ellemeye, oturmaya korkuyorum" diyorlar hahaha

Aklıma gelenler bunlar:A:A

Anlıyacağınız ben takıntılarım sayesinde ölmüşüm hahaha

ASİMELEK bunu beğendi.
  7. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    ahahahaahahahahahhahahahahaahahhahahaha :haha::haha::haha::haha:

benimde çok takıntım var ama rüyamın takıntılarından sonra yazmama bile gerek yok hahahahahahahhahaha

8. Misafir

Misafir Forum Okuru

O niyeymiş :tsk: Yoksa senin takıntıların, benim takıntılarım arasında mı yer aldı? Takıntılarını anlat çabuk, bana takıntı yapma, benide takıntılı yapma :A:A Yoksa takarım sana, takıntılı oluruz valla hahaha

ASİMELEK bunu beğendi.
  9. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    ben sakız sesinden nefret ederim eğer onu biri benim olduğum ortamda cakırdatıyorsa napar neder o sakızı ağzından çıkarttırırım ki sınıfımdakiler onlara dönmemle sakızlarını atrlardı bi ara hahaha bende başkasının lavabosuna çok çok gerek olmadıkça giremem 5 gün tuttuğumu bilirim tatildeydik ve eve geldiğimde..neyse hahaha şimdilik bendende bu kadar :D

10. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

yok rüyammm hahaha senin kadar takıntım yok yahu hahahahahahahaha ama senikileri okuyunca benim takıntımın olmadığını fark ettim hahaha hee bu arada sende temizlik hastalığı var sölemedi deme hahaha bide ben size gelirsem beni kendi halimde bırak hahaha ben öle sıkıştırılmaya gelemem hahaha bide sakın arkamdan temizlik yapma oyarım seni hahaha

11. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Ayy ***** ablam gülmekten öldüm okurken :hhh:

Duş takıntım var, yaz kış fark etmeden her gün duşa girerim ve beş tane kesem (lifim) var hepsiyle tek tek keselenirim. hahaha Biriyle keselenirsem ya diğerleri küserse diye düşünürüm ve illa hepsini tek tek köpürtür keselenirim hahaha

En çokta buna güldüm :hhh: Bende çiçek sularken suyu fazla sevmeyenlere bile azıcık da olsa su vermeden geçemem ya küserlerse diye illa veririm yani :D:D

Parke taşlı yoldan geçerken hep aynı yerlere basmaya çalışırım ama her zaman değil tabi :D:D

Başka vardır ama bunlar geldi bi tek aklıma :D:D

12. Misafir

Misafir Forum Okuru

Asi sen bize gel, eğer ki bende Rüya'ysam bütün takıntılarımın aynından, sana aşılamazsam, senide takıntılı göndermezsem, ***** yerine kabus olayım hahaha Merak etme sende bana temizlikte yardım edersin hahaha

ASİMELEK bunu beğendi.
  13. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    bööö ben misafirm hiçde dokanmammmm :hıh: kendine yap :hıh:

aman aman rüyamm ben almayayım sende yeteri kadar var zaten hahaha

Takıntılarınız Var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Var Mısın

Var Mısın

Benımle uzun sürecek olan bir beraberlıge hazır mısın? bu öyle bir beraberlık olacak ki;boyutları sadece şu görünen alemden ıbaret degıl,belkı de öteler ötesınde de sürecek olan bır bırlıktelık olacak. Sana önce kendımden bahsedeyım ıstersen.Ben bır göçebeyım,hanı göçebelerı bılırsın,cadırlarını kurarlarken söküp yollarına revan olacakları günlerı de düşünürler,yüklerı hafıftır,topraga...
  2. çocuğumun bazı takıntıları var diyorsanız

çocuğumun bazı takıntıları var diyorsanız

çocuğum takıntılı 3 yaş takıntıları Feriha Şenkaya Dildar Uzman Pedagog Takıntılı düşünce (obsesyon) yetişkinlerde olduğu kadar, çocuklarda da sik görülen bir rahatsızlıktır. Çocukları arkadaş ortamında garip hissettiren bu duruma, çoğunlukla aile içi ortam neden olur. Obsesyon, zihnin mantıklı olmayan bir düşünce veya duyguyla yoğun ve abartılı şekilde meşguliyetidir. Tekrarlayan...
  3. Takıntılarımız..

Takıntılarımız..

Meleklerim aklıma bişi geldi.forumda aynı konu varmı bilmiyorum baktım göremedim :) herkesin muhakkak bir takıntısı vardır değilmi..merak ettim bakalım kimin ne takıntısı var.. :çapkın:
  4. Tırnaklarınızda Mantar Var Mı?

Tırnaklarınızda Mantar Var Mı?

tırnak mantarı,tırnak mantarı nedir,tırnak mantarı nasıl oluşur,tırnak mantarı nasıl geçer,tırnak mantarı nasıl tedavi edilir,tırnak mantarı hakkında bilgiler Tırnağınızda mantar enfeksiyonu olduğunu düşünüyorsanız, mutlaka doktorunuza başvurun! Unutmayın, ayak ve tırnak mantarı, tedavisi mümkün olan bulaşıcı bir hastalıktır! 1. Tırnak Mantarı Nedir? Onikomikoz olarak adlandırılan bir...
  5. Hangi burcun ne gibi takıntıları var?

Hangi burcun ne gibi takıntıları var?

Burçların ilginç takıntıları olduğunu biliyor muydunuz? Hangi burç nasıl bir takıntıya sahip okuyunca hem çok gülecek hem de çok şaşıracaksınız. Yapılan bir araştırmaya göre burçların kendi aralarında farklı takıntıları olduğu ortaya çıktı. Yaklaşık 12 burcundan her konuda farklı bir takıntısı var. İşte o takıntılar... Koç Kapalı bir yerde uzun süre duramaz. Kışın başına şapka, bere...

Sayfayı Paylaş