gebe
  1. göknur

göknur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

taklit markalar

Konu, 'Çöplük' kısmında göknur tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Monera

Monera Forum Okuru

Cevap: taklit markalar

neler yapmışlar ya:123:saoL canım:ar4fd::pasi:

3. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

valla gercekmi ilk kez görüyorumm,tskler canim

4. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

çok ilginçler canım emeğine sağlık

5. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

teşekürler canım emeğine sağlıkkk :kiss:

6. makbus

makbus Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ya çok komik yapmışlar ama 40 yıl düşünsem bu takma isimler gelmezdi aklıma

taklit markalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Taklit etmek

Taklit etmek

İnsanları taklit etmek anlamsız söz söylemeye, işini hileli yapmaya, yaranma ve yaltaklığa, Yabancı birini taklit etmek onların dilini konuşmaya, Kuş ve havyanları taklit etmek insanları barışa ve aydınlık yola çağırmaya, yumuşak sözlü olmaya delalet edeer.Rüyada insanin rüyada hayvan veya kuslari taklit etmesi, onun yumusak sözlü, insanlan sulh ve salaha yöneltmesine isarettir. Rüyada siyah...
  2. Böcekleri Taklit Eden Bitkiler

Böcekleri Taklit Eden Bitkiler

Bitkiler nesillerinin devamını gerçekleştirmek için son derece ince taktikler kullanarak böcekleri kendilerine çekerler. Görecek gözleri, düşünecek akılları olmayan bitkiler bunu nasıl yaparlar? Kimi bitkiler kendi bedenlerinde ürettikleri sahte böceklerle kimileri ise özel olarak ürettikleri kimyasal maddeler ile... Bitkilerin insanların bile uzun araştırmalar sonucunda elde edebildiği...
  3. parfümde taklit olayına dikkat edin!

parfümde taklit olayına dikkat edin!

taklit parfümler Sokaklardan vitrinlere terfi eden taklit parfümleri piyasaya süren uyanıklar, orijinal şişeleri temin edip, parfümü ise bilinmeyen değişik karışımlardan elde ediyor. Ancak, taklitler kendilerini kutularından ele veriyor. Genelde mat renkli ve üzerinde yazım hatası bulunan taklit kutular eğer kapalıysa mutlaka inceleyin. Ünlü bir parfüm ise hologram etiketi olmasına dikkat...
  4. Nedir Bu Taklit İlahisi

Nedir Bu Taklit İlahisi

nedir bu taklit hey hat boş ver bunları bir kenara at hergün zikr et hakkı bundan daha var mı ulvi evvelen zikr edelim hakkı ************************* nede çok yazmış elin kafiri hepsi boş ne beklersin hey hat hepsi birbirinden loş birde bizimkilere bak nede hoş ne duruyorsun öyleyse sende bizim diyara koş
  5. kardeşim beni taklit ediyor

kardeşim beni taklit ediyor

arkadaşlar bıktım artık yeter ya bu kardeşimden çektiğim çile nedir. ne alırsam onu iştiyor, hangi elbisem varsa anneme aldıracağa kadar dil döküyor,hangi siteye üye olursam o siteye üye olmaya çalışıo(burayada gizli giriyorum) mesela simli kalemle bileğime yuvarlak içine yıldız çizdim(pentacle)o da hemen çizdi. artık yiyeceklerini bile bana göre yiyor içiyor. salep sevmiyorum diyo ben salep...

Sayfayı Paylaş