gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

taklitçiliğinde bu kadarı olur

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

taklitçiliğinde bu kadarı olur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu kadar mı komik olur

bu kadar mı komik olur

Olum bas git fena olcak bak. Cezmi abi gerçekten kral adamsın ha. Babişko kulaana bişey diicem Bu aşkın sonu yok Naciye.Biz ayrı dünyaların insanıyız. İşe bak, yata yata her yanım taş kesilmiş Ya arada eziliyoz be.Hişt aloo kime diyom Oh.. Rıfkı senin yanında çok mutluyum.Ne zaman evlenicez Agh gitti güzelim burun.Hoşt! Bırak burnumu! Bu bakışıma kızlar hasta oluyo.Az çalışmadım ama...
  2. kurtarma operasyonu en fazla bu kadar komik olur

kurtarma operasyonu en fazla bu kadar komik olur

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. vay be bu kadar olur pastalara bakın !!!

vay be bu kadar olur pastalara bakın !!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Bu kadar kolay olmamalı…

Bu kadar kolay olmamalı…

‘Gece’ bile fazla bu akşam bana…Öyle siyah, öyle alacalı ki karanlık..Uyumak istiyorum, alabildiğine..Kapatıyorum gözlerimi, sen oluyorsun uykularım..Açıyorum gözlerimi, yalnızlığa kapılıyor düşüncelerim…Anlamsızlığımla eş değer oluyorsun aniden… Gidişini seyrediyorum, anılarımın arasından…Tozlanmış duyguları temizliyorum, kelime kelime..İçim acıyor, derinden…Gülüşünü anımsıyorum…İçim...
  5. dış gebelik ve boş gebelik bu kadar da üst üste olur mu?

dış gebelik ve boş gebelik bu kadar da üst üste olur mu?

Merhabalar.. 38 yaşındayim ve kasim ayinda dış gebelik yaşadım...4. haftada erken teşhis edilmiş olmasına rağmen hastane beni acil bir salpenjoktomi (tüpün alınması) için hazirlamak istedi. Bu saate kadar Dış gebelik hakkında hiçbir fikrim yoktu ve hemen hastaneden yanına gitmemin imkani olmadigi asıl jinelologumu aradim.. Methotrexate diye bir kemoterapi ile düşük yapabilecegimi...

Sayfayı Paylaş