gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Taksiyi dolmuşa çevirdi

Konu, 'Magazin' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Modacı Cengiz Abazoğlu'nun da aralarında bulunduğu arkadaş grubuyla Bayramın ilk gecesinde Cahide Sayfiye'de eğlenen Akkaya'nın, altı kişilik arkadaş grubuyla birlikte aynı taksiye binmesi ortaya ilginç bir görüntü çıkardı. Mekan çıkışında basın mensuplarının sorularını cevapsız bırakan Akkaya ile arkadaşlarının aynı taksiye üst üste bindiğini görenler, "Deniz, taksiyi dolmuşa çevirdi" espirileri yaptı.

Taksiyi dolmuşa çevirdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çeviri

Çeviri

Prof A, Prof B tarafından C diline çevrilen mantık kitabının son sözüne şunu yazdı: "Prof B'ye bu kitabı çevirdiği için teşekkür ederim. Prof B'ye ayrıca bu kitabın son cümlesini C diline çevirdiği için teşekkür ederim"... Buradaki garipliği bulun.
  2. Taksi

Taksi

Bir arkadaşınız, size büyük bir sırrını emanet edecek. Eğer rüyada taksi şoförlüğü yapıyorsanız, bir işe girecek fakat pek kar elde edemeyeceksiniz. Bir arkadaşınız, size büyük bir sırrını emanet edecek. Eğer rüyada taksi şoförlüğü yapıyorsanız, bir işe girecek fakat pek kar elde edemeyeceksiniz. Bir arkadaşınız size büyük bir sırrını açacak. Eğer rüyada taksi şoförlüğü yapıyorsanız bir işe...
  3. Deniz Taksi hizmete giriyor

Deniz Taksi hizmete giriyor

İstanbul'da, şehir içi deniz ulaşımında 365 gün 24 saat kişiye özel hizmet veren, yolcuyu çağırdığı duraktan alıp istediği yere bırakan "deniz taksiler" hizmete alınıyor. Eylül ayında hizmete alınması planlanan ancak yapımı erken tamamlanan deniz taksiler, söz verilenden önce İstanbullular'a hizmet vermeye başlayacak ve yarın düzenlenecek törenle Başkan Kadir Topbaş tarafından...
  4. dolmuştan inerken söyleyebileceginiz sözler :))

dolmuştan inerken söyleyebileceginiz sözler :))

Şöför bey inecek var.. - Müsait yerde mi? - ee...evet - Abi durakta salla bizi.. -Şöför bey muhteşem bir yerde indirir misin ! (Gerçektir yaşanmıştır) Şöfor de ; - Size layık değil ama teyze ! der ve indirir... -Müdür bizi sağda tükürüver -Hadi artık inek +Ne ineği lan ne diyon sen? -Artık İnek diyom İnek +ulan... -kıtmısın yaw!?! ne laf anlamaz şeysin inek... -sensin lan...
  5. Dolmuşmuş bune kardeşim

Dolmuşmuş bune kardeşim

Bugün şöyle bi dışarı çıkıp bişeyler alayım dedim.Dolmuşa bindim aman Allahım buda ne dolmuş ya adı üstünde hemde ne dolmuş inene kadar çıldırdım.İtiraz ediyorum şu dolmuşlar dolmasın artık !!!Bune ya küçücük arabaya 50 kişi belki.Yada dolmuşa bincek vatandaşlar önce bi güzel duş alsın o üstündeki ter kokusunu atsın öyle binsin.Aman Allahım ne koku ne koku ya kardeşim insan için çıkıyosun...

Sayfayı Paylaş