gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

takvim yapacağımda 4 e gidiyorum nasıl yapmam gerektiğini yazarmısınız bu vermeliyim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

takvim nasıl yapabilirim yazarmısınız

takvim yapacağımda 4 e gidiyorum nasıl yapmam gerektiğini yazarmısınız bu vermeliyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evliliğinizin huzur içinde sürmesi için neler yapmanız gerektiğini biliyor musunuz?

Evliliğinizin huzur içinde sürmesi için neler yapmanız gerektiğini biliyor musunuz?

Evliliğinizin huzur içinde sürmesi için neler yapmanız gerektiğini biliyor musunuz? Eleştiri "Sen hep böylesin. Zaten bir gün bile olsun beni dinlemedin. Hep bağırıyorsun. Beceriksizsin. Filanın eşinden ibret al. Beni üzmekten zevk alıyorsun" şeklindeki ifadeler, eşi suçlayıcı, yargılayıcı ve kırıcı eleştirilerdir. Oysa iletişimde "ben" dilini kullandığımızda eşimize...
  2. Bu Adam nereye gidiyor...

Bu Adam nereye gidiyor...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Psikoterapi Gerektiğine Nasıl Karar Verilir?

Psikoterapi Gerektiğine Nasıl Karar Verilir?

Psikiyatrik tedaviler hep diğer hastalıklardan farklı ve değişik görülegelmiştir. Bunun bir nedeni de diğer hastalıklarda uygulanmayan bir yöntemin yani psikoterapinin uygulanmasıdır. Ancak çoğu insanlar psikiyatristler dışı hekimler de dahil olmak üzere bunu pek bilmemektedirler. Bu yöntemle psikiyatrik hastalığın sebebine yönelik bilinçlendirme yapıldığı doğrudur. Ancak klinik olarak...
  4. Kaşlarıma Nasıl Şekil Vermeliyim Diyorsanız

Kaşlarıma Nasıl Şekil Vermeliyim Diyorsanız

kaşlarım çok ince Uzmanından kaşla ilgili sorular ve cevapları :tik: Kaşlarımı çok fazla aldım. Onları nasıl tekrar hizaya sokabilirim? Kibrit çöpü gibi ince kaşlar yerine artık kalın kaş modası geldi. Büyümeyi güçlendirmek için kaşlarınıza günde bir kez hint yağı sürün ve epeyce uzayana kadar da onlara dokunmayı kendinize yasaklayın. Ayda bir kez kaş aldırma ve şekillendirme için randevu...
  5. iphone 4'e müzik nasıl yüklenir

iphone 4'e müzik nasıl yüklenir

selam arkadaşlar acaba aranızda iphone 4'e müzik nasıl yüklenir bilen var mı? iphone 4'e müzik nasıl yüklenir biliyorsanız bir zahmet bu arkadaşınıza da yardım edin sevaptır:)

Sayfayı Paylaş