gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

takvim yöntemi ile korunma hakkında bilgi rica ediyorum.

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım bir siteden görmüştüm de gebelikten korunmak için takvim yöntemi ile korunmadan bahsediyorlardı. Bu takvim yöntemi ile gebelikten hamilelikten korunma olayı nasıl oluyor ? Bana bunu biriniz anlatabilirse sevinirim. Teşekkürler.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. yaren8

yaren8 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm çok yakın bi arkadaşım uzun yıllardır bu yöntemle korunmaktaydı ve sonunda nemi oldu bi kız bebek guvenirliği çok değil çunku yılda 1 yada 2 kez erken yada geç yumurtlama olabiliyomuş bildiğim kadarıyla adetten bi hafta sonra ve adetten bi hafta önce yumurtlam olmuyo

takvim yöntemi ile korunma hakkında bilgi rica ediyorum. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. takvim yöntemi ile korunma

takvim yöntemi ile korunma

takvim yöntemi hesaplama takvim yöntemi hesapla yöntemiyle korunma aile planlaması takvimle korunma DİKKAT: Tüm hesaplamalar yapılırken adet kanamasının başladığı gün esas alınır. Kanamanın bittiği günün hiçbir önemi yoktur. Dünya sağlık örgütü takvim yöntemini kadının adet dönemi süresince gebe kalma olasılığının yüksek olduğu günleri belirleme ve bu günlerde ilişkiden kaçınarak gebeliğin...
  2. Dudak Üstü kırışıklığı hakkında bilgi rica ediyorum.

Dudak Üstü kırışıklığı hakkında bilgi rica ediyorum.

selam kızlar öncelikle herkese hayırlı ramazanlar diliyorum. Ben 33 yaşındayım ve cildim ise yaşıma göre gayet yerinde ancak bende 1,5 yıldır böyle sağ dudağımın üst kısımlarında bir kırışıklık vuku buldu. Bu hususta tam olarak nereye gitmeliyim yardımcı olun bana
  3. Derviş Muhammed Kimdir hakkında bilgi rica ediyorum

Derviş Muhammed Kimdir hakkında bilgi rica ediyorum

Derviş muhammed kimdir ve hakkında hangi bilgiler mevcut doğum tarihi nereli gibi bilgileri rica ediylorum teşekkürler.
  4. Kant'ın ahlak anlayışı hakkında bilgiler rica ediyorum

Kant'ın ahlak anlayışı hakkında bilgiler rica ediyorum

Kant'ın ahlak anlayışı neyi anlatıyor. prensibi nedir bu konu hakkında bilgi rica ediyorum. Tşk.
  5. Demi lavato hayatı hakkında bilgi rica ediyorum

Demi lavato hayatı hakkında bilgi rica ediyorum

Lütfen bana demi lavato nun hayatı nasıldır neler yapmıştır anlatabilir misiniz.

Sayfayı Paylaş