gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Takvimlerden Haberin Yok mu Notaları varmı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bana çok acil olarak bu takvimlerden haberin yok mu fülüt notası yada notaları lazım Daha önce bunu ben ilk Gülaydan dinlemiştim varsa makbule geçecek sağolun.

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
Takvimlerden Haberin Yok mu Notaları varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Haberimiz Yok

Müslüm Gürses - Haberimiz Yok

Hayalle yaşarken gerçek dünyada Zamanı içmişiz haberimiz yok Ömürle yüz yüze geldik aynada Harcanıp gitmişiz haberimiz yok Kötü bir söz gibi düştük dillere Yalnış yol seçmişiz haberimiz yok Ümitle bağlanıp acı günlere Göz yaşı ekmişiz haberimiz yok Göz yaşı ekmişiz haberimiz yok Hayalle yaşarken gerçek dünyada Zamanı içmişiz haberimiz yok Ömürle yüz yüze geldik aynada Harcanıp gitmişiz...
  2. Orhan Gencebay - Haberin Varmı

Orhan Gencebay - Haberin Varmı

Aman... Of... sevgilim dinle dinle... Ağlayan gönlümden çürüyen ömrümden Bana ettiğin bu zulümden haberin var m Bensiz yaşamaya haram demiştin Aşkı bana haram ettiğinden haber var mı Hani sendin aşkımızda ayrılık yok diyen Hani sendin ayrılığı ecelle bir gören Şimdi benim şu dünyamı yerle bir eden Sensin beni ey sevgilim sensin kahreden Doğmak bir keredir ölmek bir kere Her gün bin defa...
  3. Takvimlerden Haberin Yokmu Notaları

Takvimlerden Haberin Yokmu Notaları

notalar, şarkı sözleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. takvimlerden haberin varmı notalarını ve şarkı sözlerini bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz arkadaşlar; Takvimlerden haberin yok mu Geçiyor yıllar Bana küsmüş yüzüme gülmez Zalim aynalar Kimimiz yorgun,kimimiz vurgun, Kimi isyankar Acı gerçek bu ömrümüz bir su Geçiyor yillar.. Vakit geç olmuş...
  4. Varmı aşktan öte notaları

Varmı aşktan öte notaları

Varmı aşktan öte notaları Selam ben Varmı aşktan öte şarkısının notalarını arıyorum sizin sitenizden baktım yoktu belkide ben göremedim.
  5. Rus takvimiyle cinsiyet belirleyip hamile kalan varmı?

Rus takvimiyle cinsiyet belirleyip hamile kalan varmı?

rus takvimi nedir,rus takvimiyle cinsiyet tahmini doğrumu,rus takvimiyle cinsiyet tahmini belirleme,rus takvimi cinsiyet tahmini hakkında bilgiler Anne ve baba adayları hamileliğinin kesinleşmesinin ardından büyük bir heyecan ile doğum vaktini beklemeye başlar. Bu süreçte kaygılandıkları, endişelendikleri ve merak duydukları pek çok konu ortaya çıkar. Dünyaya yeni bir hayat taşıyacak olmak...

Sayfayı Paylaş