gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Takvimlerden Haberin Yokmu Notaları

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

notalar, şarkı sözleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar.

takvimlerden haberin varmı notalarını ve şarkı sözlerini bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz arkadaşlar;

Takvimlerden haberin yok mu
    Geçiyor yıllar
    Bana küsmüş yüzüme gülmez
    Zalim aynalar

Kimimiz yorgun,kimimiz vurgun,
    Kimi isyankar
    Acı gerçek bu ömrümüz bir su
    Geçiyor yillar..

Vakit geç olmuş dönülmez yolmuş
    Yürek bin pişman
    Bundan böyle bana meyler dost
    Geceler düşman

Hani nerde beklenenler
    Medet umdum senelerce
    Anılar hep dolu dizgin
    Bana hayır yok gecelerden

Takvimlerden Haberin Yokmu Notaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülmek yokmu.... :)

Gülmek yokmu.... :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. varmisin? yokmusun?

varmisin? yokmusun?

yeni bir oyun show tvde yayinlanan ve sevilen bir yarisma ,bizim oyunda para olmasada geyik var ben baslatiyorum acaba varmisin yokmusun? yarin bütün gün temizlik yapmaya varmisin yokmusun?
  3. Varmısın Yokmusun?

Varmısın Yokmusun?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Takvimlerden Haberin Yok mu Notaları varmı

Takvimlerden Haberin Yok mu Notaları varmı

Bana çok acil olarak bu takvimlerden haberin yok mu fülüt notası yada notaları lazım Daha önce bunu ben ilk Gülaydan dinlemiştim varsa makbule geçecek sağolun.
  5. kımse yokmu???????????????

kımse yokmu???????????????

bırı yardım etsın..:telephone:

Sayfayı Paylaş