gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tala Karınca Yumurtası Yağı Kullanımı

Konu, 'Karınca Yağı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

karınca yumurtası yağı kullanımı karınca yağı kullanımı hamilelikte yumurtası karinca yagi almanya tala Tala Karınca Yumurtası Yağı Kullanımı
    Kıllar tercih edilen bir yöntemle (ağda, cımbız, makine vs.) alınır. Bölge temizlenir. Karınca yumurtası yağı bölgeye sürülür. Genelde tüyler alındıktan sonra 3 veya 4 gün tüylerin alındığı bölgeye yağı sürmek yeterli olmaktadır.

Tüylerde ilk ayda belirgin bir azalma görülür. Daha sonraki aylarda tüyler tamamen yok olur.

kaynak:tala karınca yağı resmi sitesi

RefRa bunu beğendi.
  2. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Cevap: Tala Karınca Yumurtası Yağı Kullanımı
    ben hala kullanıyorum. ve tavsiye ederim. teşekürler verdiğin bilgi için:)

3. burcak8821

burcak8821 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende kullandım ama çok faydası olmadı malesef

4. çiğda

çiğda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya bende kullandım ama düzenli dğl düzenli kullanıp fayda gören var mı acaba

5. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    ***** adminin bu karınca yumurtasının yağı mı daha iyi olur yoksa kremi mi

6. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

karınca yumurtası kullanması günah diyolar ya ben o yüzden almıyom

7. Luna Lovegood

Luna Lovegood Forum Okuru

Ya gerçekten öyle mi?? Ben de kullanmak istiyordum :( Lütfen bilen biri söylesin. Ayrıca bu yağlar alınırken karınca yuvalarına da zarar veriyorlarmış o yüzden de haram olabilir??

Tala Karınca Yumurtası Yağı Kullanımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karınca Yumurtası Yağı Tüylerden Kurtarıyor Mu?

Karınca Yumurtası Yağı Tüylerden Kurtarıyor Mu?

karınca yumurtası yağı zararları karınca yağının zararları yumurtası yağının tala kullananlar yağı İnternette ve e-mail yoluyla hızla tanıtımı yapılan ve kadınların ilgi odağı haline gelen karınca yumurtası yağını araştırdık. Biz kadınların en önemli sorunlarından biri istenmeyen tüyler.. Bu nedenle tüylerden kesin olarak kurtulmayı sağlayan herşeye hemen dikkat kesiliyoruz. Karınca çok küçük...
  2. Tala Tüy Dökücü Kullanımı  (Karınca Yumurtası Yağı)

Tala Tüy Dökücü Kullanımı (Karınca Yumurtası Yağı)

tüy dökücü kese karınca yumurtası yağı faydaları tüy dökücü kullanımı çocuklarda bebeklerde tüyler Tala Tüy Dökücü Kullanımı (Karınca Yumurtası Yağı) Tüylü olan bölge klasik (ağda, cımbız, epilasyon vb. gibi) yöntemlerle tüylerden kökünden arındırıldıktan sonra karınca yumurtası yağını tüylerden temizlenen...
  3. Gutto karınca yumurtası yağı kremi kullanımı

Gutto karınca yumurtası yağı kremi kullanımı

karınca yumurtası yağı kremi kullananlar karınca yumurtası yağı forum gutto kremi gutto kullananlar forum Gutto tüy dökücünün Kullanımı Tüylü olan bölge klasik (ağda, cımbız, epilasyon vb. gibi) yöntemlerle tüylerden kökünden arındırıldıktan sonra karınca yumurtası kremini tüylerden temizlenen bölgeye; deriye iyice yedirecek şekilde 5-10 dk masaj yaparak sürülür. Her seanstan...
  4. Karınca yumurtası yağı

Karınca yumurtası yağı

bebeklerde karınca yumurtası yağı kullanımı bebeklere karınca yumurtası yağı bebeklerde kullanımı nasıl kullanılır KARINCA YUMURTASI YAĞI Tüylere Kesin Çözüm Vücudunuzdaki tüylerden karınca yumurtası yağı ile kurtulmanız mümkün. Kullanımı Kıllar tercih edilen bir yöntemle (ağda, cımbız, makine vs.) alınır. Bölge...
  5. Karınca yumurtası yağında skandal!

Karınca yumurtası yağında skandal!

versan karınca yumurtası yağı versan kozmetik Birçok bayanın kullandığı karınca yumurtası yağında şok bir gelişme!Sizlere haberle ilgili detaylara geçiyorum. Ünlü sanatçıların kişisel internet sitelerinde reklamını yaptığı ve kadınların büyük ilgi gösterdiği tüy dökücü kremlerle ilgili polise ulaşan ihbar, uluslararası bir sağlık skandalını ortaya çıkardı. Karıncadan ‘tüy dökücü krem’ olarak...

Sayfayı Paylaş