gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tala Karinca Yumurtasi Yagi Uyarilar

Konu, 'Karınca Yağı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

tala karınca yumurtası yağı kullanıcıları karınca yumurtası yağı kullanıcıları tala forum forum Tala Karinca Yumurtasi Yagini Kullanmadan Once Uyarilari Okuyun:
    Tala Karinca Yumurtasi Yagini 'nın hiçbir yan etkisi yoktur doğal karınca yumurtası yağı içermektedir, bundan dolayi yüzünüz de dahil olmak uzere vücudunuzun her yerinde kullanabilirsiniz. Yüzünüzdeki tüylerden bir şişe tala karınca yumurtası yağı ile kurtulmanız artik mümkün.

Tüyleri aldıktan sonra cildiniz tahriş olduysa duş yaparak veya tahriş olan alani soğuk suyla yıkadiktan sonra bir süre cildin dinlenmesini bekleyip daha sonra yağı uygulayın.

Unutmayın Tala Karinca Yumurtasi Yagi tüyler kökünden alındıktan sonra masaj yaparak sürülür ve bu işlemi etkili olması için tüyler yeniden çıkana kadar bekleyip işlemi yeniden tekrarlanır.

2. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Tala Karinca Yumurtasi Yagi Uyarilar
    teşekkürler rüyamcımm.. Ya denicem ama korktum kullanan varsa bize memnun kalıp kalmadığını anlatabilirmi ??

3. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

ben kullanıyorum. alerjik bu fonksiyonuda yok. Ağda dan sonra sürüyorum. 3 gün üstüste yapmak lazım. Menmunum. kıllarda zayıflıyor.

Yeni doğan bebeklere sürerlermiş eskiden. az kılı olsun diye. Anneleriniz bilir. bende annemden duydum.:)

4. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

hımm ben hiç duymadım kullanmadımda

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    annem bebekken bana karıncanın yumurtalarını sürmüş yanlız bana ters tepti:hhh:şu anda yağını kullanıyorum ve memnunum:D

6. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Paylaşım için teşekkürler *****. Bende kullanmayı düşünüyorum...

7. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    maliyeti ne hanımlar .çok merak ettim bende kullanmayı düşünüyorum

8. bistmein

bistmein Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  9. capan

capan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten kurallara uyarsak tüyler zayıflıyor bende kullanıyorum

10. emir34

emir34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben kullandım
    hatta sordum kendi kendime
    bu kremi yapmak için kaç karıncanın yumurtası telef oldu diye
    ama bana iyi bir etki yaptığı söylenemez

Tala Karinca Yumurtasi Yagi Uyarilar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. karinca

karinca

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. kari kari karikatürler:)

kari kari karikatürler:)

karikarikatürler karı karikatür karı karikatürleri
  3. balik yagi zekayi gelistiriyor

balik yagi zekayi gelistiriyor

vegepa balık yağı vegepa Balık yağı zekayı geliştiriyor Balık yağındaki omega-3 ve omega-6 yağ asidi ihtiva eden kapsüller verilen çocukların beyinlerinde gri madde artarak zekayı kuvvetlendiriyor. Hapları kullanan çocuklar, üç yıllık zeka gelişimini üç ayda sağlayabiliyorlar. İngiltere’deki Imperial College Hastanesi profesörlerinden Basant Puri ve ekibinin yaptığı çalışmaya göre, üç ay...
  4. TaLin/Estonya

TaLin/Estonya

talin estonya talin limanı nerede estonya nerede 21 Kasım 2007 Çarşamba 12:30 Gün ışığı sadece 3 saat var. Ama o ışık kenti öyle bir havaya sokuyor ki... Talinn, Estonya'nın başkenti ve ana liman kenti. Baltık Denizi kıyısında, Finlandiya'nın başkenti Helsinki'nin 80 kilometre güneyinde yer alıyor. Kentte kışları gündüzler 3 saate kadar düşüyor. İşte böyle anlarda sokaklar loş bir ışığa...
  5. Tala Nedir ?

Tala Nedir ?

Tala Nedir ? Tala İran'dan ithal edilen bir üründür.Tala tüy dökücünün, geçmişten bugüne kadar, istenmeyen tüylere ağrısız , iğnesiz kullanımı ile orta doğuda ve uzak doğuda kadınların ve erkeklerin gözbebeği haline gelmiş bir üründür. Yeni doğmuş bebeklerin koltuk altı ve diğer bölgelerine sürülerek ileride tüylenmesini engelleyen Tala karınca yumurtası...

Sayfayı Paylaş