gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tala Tüy Dökücü Kullanımı (Karınca Yumurtası Yağı)

Konu, 'Karınca Yağı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

tüy dökücü kese karınca yumurtası yağı faydaları tüy dökücü kullanımı çocuklarda bebeklerde tüyler Tala Tüy Dökücü Kullanımı
    (Karınca Yumurtası Yağı) Tüylü olan bölge klasik (ağda, cımbız, epilasyon vb. gibi) yöntemlerle tüylerden kökünden arındırıldıktan sonra karınca yumurtası yağını tüylerden temizlenen bölgeye; deriye iyice yedirecek şekilde 5-10 dk masaj yaparak sürülür. Her seanstan sonra bu işlem 4-5 geceleri yatmadan önce yapılır.

Tüyler alındıktan sonra cildiniz tahriş olduysa duş alarak veya tahriş olan bölgeyi soğuk suyla yıkayarak bir süre cildin dinlenmesini bekleyip daha sonra yağı uygulayın. Unutmayın yağ Tüyler kökünden alındıktan sonra masaj yaparak sürülür ve bu işlemi etkili olması için tüyler yeniden çıkana kadar bekleyip işlemi yeniden tekrarlanır.
    Tüylerde ilk ayda belirgin bir azalma görülür. Daha sonraki aylarda tüyler tamamen yok olur.

kaynak:tala karınca yağı resmi sitesi

2. aptalaşık

aptalaşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Tala Tüy Dökücü Kullanımı (Karınca Yumurtası Yağı)
    denemeye deger

3. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

faydası oluyormu almayı dşünüyorum ama

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Selam Canım;
    Kesinlikle tavsiye ediyorum.. Fakat her güzelliğin katlanılması gereken bir uğraşı var.. Ben kullandım fakat başka sebeblerden ötürü bırakmak durumunda kaldım... Bu karınca yağını kılları aldıktan sonraki beş gün düzenli olarak sabah aksam kullandım ve kökden alma işlemlerinii en sık aralıklarla yapmaya çalıştım. Ve bunları yapmaya başladığım ilk aydan itibaren çok faydasını gördüm.. özelliklede çok sert kıllara sahip insanlard daha çabuk etkisini belli ediyor cunku kıl koklerinin delikleri daha geniş olup asıl köke yağ daha kolay emildiği için.... Fakat kendii tecrübelerimden yola cıkarak sunları tavsiye edebilirim... Ağda yapmadan evvel kese yapmanızı tavsiye ediyorum cunku üstteki ölü deriyi kaldırmış oluyorsunuz... ağda daha iyi sonuc veriyor... birde ağdadan sonrakii 5 günde karınca yağı ile masaj yapılmadan oncede uygulanacak bolgeyi hafif bir kese liflee sabunla sıcak suylaa yıkanmasını tavsiyee ediyorum cunku bu şekilde gözenekler daha acık oluyor ve karınca yağı köklere daha cabuk emiliyorr.. Ben 3 ay kullandım vee kıllar da baya azalma ve incelme oldu... bikini bölgemde yüzde elli azalma oldu desem yeridir... ama unutmaman gereken bir sey var düzenli kullanım... umarım yardımcı olabilmişimdir...

5. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    saol canım verdiğin bilgiler için :)

6. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

bisi sorcam ben bu karinca yagini ilk tv de gördüm orda Tala adi gecmiyordu diger ürünlerin nasil bir faydasi oldugnu bilen var mi? ayni tesiri gösteriyor mu ?? kendime GUTTO adindaki karinca yagini siparis etmeyi düsünüyordum da.

Yardimalr icin tskler

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bende almayı düsünüyorm :S

8. miss_zilay

miss_zilay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar ben iki kutu bitirdim, bana hicbir faydasi olmadi.
    Sonunda lazer olmaya karar verdim.

9. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

ben memnun kaldım arkadaşlar tavsiye ederim

10. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    bende aldım ve kullandım, çok fazla süremedim ama azaldığını gördüm.

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

acaba kulladıktan sonra duş alabilirmiyiz istersek

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

orjinalini ben de tavisiye ediyorum arkadashlar.denemek icin yuzumun kucuk bolgesine uyguladim hakikaten inanamadim ilk seferden cok az ve cok ince cikmaya bashladi. devam edicem.

Tala Tüy Dökücü Kullanımı (Karınca Yumurtası Yağı) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karınca Yumurtası Yağı Tüylerden Kurtarıyor Mu?

Karınca Yumurtası Yağı Tüylerden Kurtarıyor Mu?

karınca yumurtası yağı zararları karınca yağının zararları yumurtası yağının tala kullananlar yağı İnternette ve e-mail yoluyla hızla tanıtımı yapılan ve kadınların ilgi odağı haline gelen karınca yumurtası yağını araştırdık. Biz kadınların en önemli sorunlarından biri istenmeyen tüyler.. Bu nedenle tüylerden kesin olarak kurtulmayı sağlayan herşeye hemen dikkat kesiliyoruz. Karınca çok küçük...
  2. Tala Karınca Yumurtası Yağı Kullanımı

Tala Karınca Yumurtası Yağı Kullanımı

karınca yumurtası yağı kullanımı karınca yağı kullanımı hamilelikte yumurtası karinca yagi almanya tala Tala Karınca Yumurtası Yağı Kullanımı Kıllar tercih edilen bir yöntemle (ağda, cımbız, makine vs.) alınır. Bölge temizlenir. Karınca yumurtası yağı bölgeye sürülür. Genelde tüyler alındıktan sonra 3 veya 4 gün tüylerin alındığı...
  3. Gutto karınca yumurtası yağı kremi kullanımı

Gutto karınca yumurtası yağı kremi kullanımı

karınca yumurtası yağı kremi kullananlar karınca yumurtası yağı forum gutto kremi gutto kullananlar forum Gutto tüy dökücünün Kullanımı Tüylü olan bölge klasik (ağda, cımbız, epilasyon vb. gibi) yöntemlerle tüylerden kökünden arındırıldıktan sonra karınca yumurtası kremini tüylerden temizlenen bölgeye; deriye iyice yedirecek şekilde 5-10 dk masaj yaparak sürülür. Her seanstan...
  4. Karınca yumurtası yağı

Karınca yumurtası yağı

bebeklerde karınca yumurtası yağı kullanımı bebeklere karınca yumurtası yağı bebeklerde kullanımı nasıl kullanılır KARINCA YUMURTASI YAĞI Tüylere Kesin Çözüm Vücudunuzdaki tüylerden karınca yumurtası yağı ile kurtulmanız mümkün. Kullanımı Kıllar tercih edilen bir yöntemle (ağda, cımbız, makine vs.) alınır. Bölge...
  5. Karınca yumurtası yağında skandal!

Karınca yumurtası yağında skandal!

versan karınca yumurtası yağı versan kozmetik Birçok bayanın kullandığı karınca yumurtası yağında şok bir gelişme!Sizlere haberle ilgili detaylara geçiyorum. Ünlü sanatçıların kişisel internet sitelerinde reklamını yaptığı ve kadınların büyük ilgi gösterdiği tüy dökücü kremlerle ilgili polise ulaşan ihbar, uluslararası bir sağlık skandalını ortaya çıkardı. Karıncadan ‘tüy dökücü krem’ olarak...

Sayfayı Paylaş