gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Talih Oyunları Oynuyor

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

şansını talih oyunlarından arayan Nalan Aksoy teselli olarak az bi miktar da olsa para aldı.......
    30 TRİLYONU KILPAYI KAÇIRDI
    SÜPER LOTO’DA 5 BİLEN NALAN AKSOY, ALDIĞI İKRAMİYEDEN ÇOK KAÇIRDIĞI 30 TRİLYONA ÜZÜLDÜ

Nalan Aksoy geçtiğimiz hafta herkesin büyük hayali olan 30 trilyonu kıl payı kaçırdı... Duyduğuma göre Aksoy, 30 trilyon veren Süper Loto’dan 5 rakamı doğru tahmin etmiş fakat son rakamı tutmayınca hayalleri yıkılmış... Sosyetik arkadaşlarına 30 trilyonu nasıl kaçırdığı anlatıp dert yanan Nalan Hanım, teselli ikramiyesi olarak 3.600 TL kazandı. Aksoy, aynı kuponu oynamaya devam edecekmiş.

30 trilyonu kılpayı kaçırdı

Süper Loto’da 5 bilen Nalan Aksoy, aldığı ikramiyeden çok kaçırdığı 30 trilyona üzüldü

Nalan Aksoy geçtiğimiz hafta herkesin büyük hayali olan 30 trilyonu kıl payı kaçırdı... Duyduğuma göre Aksoy, 30 trilyon veren Süper Loto’dan 5 rakamı doğru tahmin etmiş fakat son rakamı tutmayınca hayalleri yıkılmış... Sosyetik arkadaşlarına 30 trilyonu nasıl kaçırdığı anlatıp dert yanan Nalan Hanım, teselli ikramiyesi olarak 3.600 TL kazandı. Aksoy, aynı kuponu oynamaya devam edecekmiş.

Talih Oyunları Oynuyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Talih -talih oyunları

Talih -talih oyunları

Rüyada talihin yaver gitmesi, dikkatli ve uyanik hareket etmeye isarettir. Bahtiniz ile ilgili bir rüya, karsilasacaginiz zorluklarin kendi hatalariniz yüzünden oldugunu gösterir. Bu bakimdan islerinizde daha düsünceli ve daha temkinli hareket et-meniz gerekmektedir. Zarar, sonu gelmeyen iş, kişinin bocalamasına neden olacak durumdur
  2. Ajda Pekkan - Baksana Talihe

Ajda Pekkan - Baksana Talihe

gel bana sor bana sevgi bu mü diye girsene kalbime düşmüşken elime boşveren boş gezen olsan da bana ne ben sevemem kimseyi senin yerine baksana talihe mal verip kimine seni vermiş benim gibi birine baksana talihe mal verip kimine seni vermiş benim gibi birine aşkta hatır gibisin ya hani bana gel bu gece kalmasın yarına sar beni sarmala verme başkasına kör düğüm ol benimle sakın...
  3. Göksel - Baksana Talihe

Göksel - Baksana Talihe

Göksel - Baksana Talihe Ağlar mı güler mi Sevmez yoksa sever mi Kalır mı bilmem ki Yoksa kaçar gider mi Aşk dolu gözleri Sorsam huyu güzel mi Doğruyu söyler mi Melek yoksa şeytan mı Yalan mı rüyada aldatan mı Çocuk mu değil mi Çok bilmişin biri mi Böylesi değilse Aklım hiç ermez diye Aldırmam kimseye Yanılsam bile bile Çıkar yol hangisi Sevmek sevilmek mi Sarhoşluk mu içki mi Anlamadım...
  4. Pacman Oynuyoruz..

Pacman Oynuyoruz..

Hanımlar çocukluğumuzda çok oynardım bu oyunu hadı beraber oynayalım.. Pacman - Oyun - te Gen
  5. Kirli Oyunlar Dizisi Oyuncu Kadrosu Kimler Oynuyor

Kirli Oyunlar Dizisi Oyuncu Kadrosu Kimler Oynuyor

kirli oyunlar kirli oyunlar dizisi oyuncu kadrosu senaryosu hangi kanalda trt 1 dizisi 2012 ile ilgili bilgiler burada melekler. TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Kirli Oyunlar dizisi konusu itibarıyla merakla bekleniyor melekler. Osmanlı imparatorluğunun son dönemleriyle ilgili olarak çekilen Kirli Oyunlar dizisi oyuncu kadrosu ise şöyle melekler.. Devrim Saltoğlu Muhammed...

Sayfayı Paylaş