gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Talimatlı kontör yükleme servisi hakkında bilgi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bana talimatlı kontör yükleme servisi hakkında bilgi verebilirmisiniz ? Teşekkürler şimdiden..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,
    Talimatlı yükleme servisinden artık faturalı Turkcell'liler istedikleri Hazır Kart'lıya, aylık ya da 2 haftalık periyodlarda TL yükleme talimatı verebiliyor!​​​​​​​​..

Nasıl Kullanılır

TL yüklenecek abonenin numarası, TL yüklemek istenen tutar ve ayın hangi günü yüklenmesi gerektiği arada bir boşluk bırakarak 3297'ye SMS gönderilmelidir. Örneğin ayın 5'inde 20 TL yükleme talimatı verileceğinde şu şekilde bir SMS metni gönderilir; 535xxxxxx 20 05

Talimatlı kontör yükleme servisi hakkında bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yükleme

Yükleme

Rüyada bir araca bazi seyler yüklediginizi görmek, sizden istenilen seyleri kolaylikla yapacaginizi bu yüzden bir zorlukla karsilasmayacaginizi, bu suretle hem ailenize hem de kendinize faydali bir is yapacaginizi gösterir.
  2. Kontör Dolandırıcılğı

Kontör Dolandırıcılğı

Aman dikkat arkadaşlar bu numaralara sakın kanmayın . DEGERLI. ABONEMIZ SEDA SAYANIN ' NIN PEPSI YASATIR SENI RAMAZANA ÖZEL KAMPANYASINDAN 100 BIN VE 10 BIN TL ÖDÜL IKRAMIYESINDE HATTINIZ 1500 HAT ARASINDA HATTINIZ 9. NCI ÇIKTI 10 BIN TL ÖDÜL IKRAMIYESI KAZANMISTIR PEPSI BILGI VE ISLEM IÇIN MERKEZ 0534.220.79.97 PEPSI DANISMA HATTINI ARAYIN.
  3. Resim yükleme hakkında

Resim yükleme hakkında

Merhabalar, resim yükle menüsü güzel bir işlev fakat kullanım açısından dahada kolaylaştırılabilir. Çoklu resim yükleme işi kolaylaştırıyor tamam ama diğer kısımlar vakit kaybına neden oluyor.. Her sayfada 2 resim olması ve paging ler kullanımı zorlaştırıyor boyutları ufaltıp bir sayfaya daha fazla resim önizlemesi eklenebilir. Tüm resimleri sil gibi bir fonksiyon eklenebilir.. Hatta mesaj...
  4. Avea tercüman servisi numarası ücretlendirmesi hakkında bilgi istiyorum.

Avea tercüman servisi numarası ücretlendirmesi hakkında bilgi istiyorum.

Avea tercüman servisi varmış arkadaşlarım bunun numarası nedir, kaçtır. Birde bu servisin tam olarak ücretlendirmesi ücretlendirilmesi hakkında bilgi varsa sevinecem.
  5. Konuya sitemizden yüklenmiş resimleri atmak ve etiket oluşturmak hakkında video

Konuya sitemizden yüklenmiş resimleri atmak ve etiket oluşturmak hakkında video

Açacak olduğunuz konularda mutlak suretle bir iki alakalı etiket ve resim istiyoruz sevgili arkadaşlarım. Kayıtlı kullanıcılara görünecek şekilde site logomuzun altına Yüklenmiş Resimler sekmesi yerleştirdim buradan resimleri atabileceksiniz. Hazırlamış olduğum videodan, bu durumu daha iyi kavrayacağınızı düşünüyorum. Tüm Editörlerimizin bu hussusta hassasiyet göstermesini rica ediyorum....

Sayfayı Paylaş