gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Talking Kızlar Kamyon Şöförü Olursa Kamyon Arkası Yazıları

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

—gaz fren şanzuman manikürsüz halim duman —sen batan güneş
    ben yollarda kremşanti

—miras değil sevgilim hediye etti güzelim
    —bir sana hastayım
    diyete girdim yastayım

—kulağıma takarım küpe
    geçemez beni hiç bir züppe

—torpidonda aseton yoksa güselim
    mühim değil ben mazotlada silerim

—nazar etme ne olur evlen seninde olur
    —Daha manikür yaptırmadım , saçım ne halde görüyorsun ya
    Polis abi bekletme yarın saat 2 de kavşakta

—Rujum biter yolumm bitmez..
    çocukta yaparım kamyon şöförlüğüdee [​IMG]

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: Talking Kızlar Kamyon Şöförü Olursa Kamyon Arkası Yazıları
    emeğine sağlık

Talking Kızlar Kamyon Şöförü Olursa Kamyon Arkası Yazıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızlar Kamyon Şoförü Olursa Kamyon Arkası Yazıları Nasıl olur ?

Kızlar Kamyon Şoförü Olursa Kamyon Arkası Yazıları Nasıl olur ?

---gaz fren şanzuman manikürsüz halim duman ---sen batan güneş ben yollarda kremşanti ---miras değil sevgilim hediye etti güzelim ---bir sana hastayım diyete girdim yastayım ---kulağıma takarım küpe geçemez beni hiç bir züppe --- Torpidonda aseton yoksa güzelim Mühim değil ben mazotlada silerim --- Nazar etme ne olur evlen seninde olur --- Daha manikür yaptırmadım , saçım ne halde...
  2. Kadınlar Kamyon Şoförü Olursa Kamyon Arkası Yazıları Nasıl olur

Kadınlar Kamyon Şoförü Olursa Kamyon Arkası Yazıları Nasıl olur

Kadınlar Kamyon Şoförü Olursa Kamyon Arkası Yazıları Nasıl olur > -yolların ustasıyım,röflenin hastasıyım > > -gaz fren şanzuman, manikürsüz halim duman > > -sen batan güneş, ben yollarda kremşanti > > -miras değil sevgilim hediye etti güzelim > > -bir sana hastayım, diyete girdim yastayım > > -kulağıma takarım küpe, geçemez beni hiç bir züppe >...
  3. Kamyon Arkası Yazıları

Kamyon Arkası Yazıları

kaderimse çekerim kamyon arkası . -Yollar doç'un bastır koçum. -Alırsın ford, olursun lord! -Kızı kolda fordu yolda severim. -Dağlar kurdun , yollar fordun. -Demirde pas yolda as..darılma ford sende bas. -Bu kamyondan ürk,içindeki türk. -Dünyada man ahirette iman. -Gönlünde yer yoksa bana güzelim; fark etmez ben ayakta da giderim. -Arabanın dizeli sevdim seni köylü güzeli....
  4. bayanlar kamyon şöförü olursa kamyon arkası yazıları nasıl olurmus bak sennnn

bayanlar kamyon şöförü olursa kamyon arkası yazıları nasıl olurmus bak sennnn

bayan kamyon arkası yazıları bayanlar kamyon şöförü olursa kamyon arkası yazıları -------------------------------------------------------------------------------- yolların ustasıyım,röflenin hastasıyım -gaz fren şanzuman, manikürsüz halim duman -sen batan güneş, ben yollarda kremşanti -miras değil sevgilim hediye etti güzelim -bir sana hastayım, diyete girdim yastayım -kulağıma...
  5. Kadın Şöförlere Özel Kamyon Yazıları ...

Kadın Şöförlere Özel Kamyon Yazıları ...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş