Sigarayı bırakan kadınlar sigarayı nasıl bıraktım yazıyorum

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici

Kızlar bugün tam 3 hafta oldu sigarayı bırakalı..
Çok ama çok mutluyum..koçişte içmiyor..ne mutlu bize..oh be vallahi oh be..evim,üstüm başım mis gibi kokuyor..ayda yaklaşık 150-200ytl gibi büyük ölçüde bize zararı dokunuyordu.şimdi istediğimiz canımızın çektiği herşeyden ama herşeyden alıyoruz fazla fazla..hem sağlıgımızı koruyoruz hemde bütcemizi..oğlum bile ne olur bidaha içmeyin diyor..bırakmak isteyen herkezi ama herkezi buraya bekliyorum..çok güzel destek ve önerilerim var..haydii bekliyorum..
....:clapping:

Son düzenleme:
Ce: Tam 3 hafta oldu:)

Nasıl bıraktın canım ya? Tebrik ederim sizi. Benim eşim de içmiyor ama ben içiyorum. Gerçi 3 gün içmiyorum, bir gün iki tane içiyorum. 2 gün içmiyorum, üçüncü gün 1 tane... İyice sigara içme isteğim gitti.

bilgecim..öncelikle kararlı olacaksın ve asla bıraktıktan sonra 1 tane nefes bile içmeyeceksin..aklına geldiğinde o kriz anında mutlaka oyalanacak bişeyler bulacaksın..ben bol naneli sakız ve su ile oyalandım..tabiki ilk 10 gün zor ama dayanmak senin elinde herşeyden önce kararlı olmak lazım..ilk şart bu..biz koçişle beraber bıraktık ben ondan 1 gün sonra bıraktım hatta..ama hiç içmedim.koçiş 3 haftada toplam 3 tane siğara içmiş.ama onun çevrede içen arkadaşı çok benim hiç yok belki ondan..ve markete hiç gitmedim ilk 1 hafta hatta ekmek almaya bile..eşime dedim akşam gelirken sen al diye..ama gerçekten çok güzel bişeymiş.zaten ben hamişken ve emziriken 3 sene hiç içmedim.yaklaşık 3 senedirde içiyordum 3 ay ewwelde bırakmıştım boş gebelik geçirdiğimde 2 ay felan içmedim ama tekrar başladım.3 aydırda içiyordum..zor oldu ama sabrettim ve irademle yendim..darısı sizlerin başına..

ay gülü bende azalttım la biraz yavaş yavaş bırakacam inşallah ama kararlıyım bırakacam bu genç yaşta nefesi başka yerden alıyoz:hhh:tövbe tövbe boğazım fena öksürüyom gıcık tutyo artık bunları yaşamak istemiyorum ve sigarayı bırakmak istiyorum umarım başarırım senide kutlarım gülü bravo iyiki bıraktın darısı bana

darısı başına cemoşum 2 tane yavrun var allah seni onlara bağışlasın..canım bırak tabiki..

sağol gülüm inşallah bırakacam ay aklıma geliyo napacağımı bilemiyom ama başaracam ve bırakacam bu zıkkımı

bırak tabi ya..zıkkkımda başka bişey degil..naneli sakız çikolata daha güzel:D

yarın tam 1 ay olacak kızlar o illetten kurtulalı..arada bir canım istiyo ama asla baş0lamam..bence hepiniz bırakın hanımlar çok rahat oluyor..inşallah başlamayız çok iyi ya.artık gögsümde o hırıltı yok sabahları ağzımdada o igrenç tatta yok oh be..

gülücük kutlarım seni, en iyisini yapmışsın , bende yapabılsem , o zıkkımı malesef içiyorum.sabah uyandığımda once su içdikten sonra hemen sıgaraya sarılıyorum.yoksa kendıme gelemıyorum.bir ara sabahları içmeye bırakmışdım ama yıne başladım.gunde 1 paket rahat içiyorum.:( bu arada çok fazla içdiğim zaman nefes alamıyorum,kalbım sıkışıyor, ben yınede o ZIKKIMI İÇİYORUM.bazen göğüsümde bi hırıltı var ve sureklı boğazımda gıcıklık var.bende bırakmayı çok denedım ama olmadı..

gülücük kutlarım seni, en iyisini yapmışsın , bende yapabılsem , o zıkkımı malesef içiyorum.sabah uyandığımda once su içdikten sonra hemen sıgaraya sarılıyorum.yoksa kendıme gelemıyorum.bir ara sabahları içmeye bırakmışdım ama yıne başladım.gunde 1 paket rahat içiyorum.:( bu arada çok fazla içdiğim zaman nefes alamıyorum,kalbım sıkışıyor, ben yınede o ZIKKIMI İÇİYORUM.bazen göğüsümde bi hırıltı var ve sureklı boğazımda gıcıklık var.bende bırakmayı çok denedım ama olmadı..

canım aslında bırakırsın.eşimde 1 paket içiyordu ama oda bıraktı..tam 1 aydır içmiyoruz çok şükür..herşey senin elinde ben ne desem boş.destek alabilirsin gerçekten ama gerçekten bırakmak istiyorsan destek alabilirsin..gerekli kuruluşlardan yada dr.lardan..bence sağlığın için bırak.ben günde 4-5tane içiyordum fazla içmiyordum ama o bile zararlı bence..bırak ve kurtul o illetten..herşey o değil hayatta ne güzel şeyler var.onlardan zevk al tat al..canım gerçekten herşey kendi elinde...sağlıcakla kal..

Geri