gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Tam 62 dakikada boydan boya İstanbul

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Başbakan Tayyip Erdoğan, metrobüsün Zincirlikuyu-Söğütlüçeşme hattını hizmete soktu. Zincirlikuyu-Söğütlüçeşme arasındaki 11.2 kilometre 90 milyon liraya mál oldu.

Toplamda Avcılar-Söğütlüçeşme arasındaki 40.6 kilometrelik metrobüs hattının maliyeti ise 366 milyon TL. Avcılar-Zincirlikuyu arası 38 ve Zincirlikuyu-Söğütlüçeşme arası 24 dakika olmak üzere metrobüs hattı, 62 dakikada İstanbul’u bir baştan öbürüne kat edecek. Dün metrobüsü kullanan Erdoğan 63 dakikada Avcılar’da oldu. Erdoğan burada yaptığı konuşmada şunları söyledi:

Demir ağlarla ördük

"Gazi Mustafa Kemal, hani ’Demir ağlar ile ördük’ diyordu ya, biz şimdi onu yapıyoruz. Bunlar ’Atatürkçüyüz’ diyorlar ama Atatürk üzerinden geçinip prim yapmaya çalışıyorlar. Tek parti döneminden sonra iktidara bile gelemediniz. Bundan sonra da gelemezsiniz, gelemeyeceksiniz. Atatürk muasır medeniyet hedefini göstermişti. Bugüne kadar medeniyet adına ne yaptınız? Dikili bir ağacınız bile yok. İstanbul ulaşımına bugüne kadar 12 katrilyon (12 milyar TL) harcadık. Bekara karı boşamak kolay. İstanbul’un adresini bile bilmeyenler, ’Biz gelince ulaşım sorununu kökten çözeceğiz’ diyorlar. ’Bunun kökü nerede?’ desen bulamazlar. Biz İstanbul’u iyi biliriz. Bu zihniyetler İstanbul’da bir katlı kavşak yapmamışlardır. Bunların kitaplarında tünel diye de bir şey yoktur. Şimdi tünel konuşmaya başladılar. Biz yedi tepeyi tünelle delerek, Ferhat Şirin’ine, yani millete çok daha rahat ulaşacak. Köşe yazarları benim ’Hamdolsun’uma çok takılmışlar. Ben de diyorum güle güle kullansınlar. İyi ciklet oldu, güle güle çiğnesinler.

Pankartı indirdiler

BAŞBAKAN Erdoğan, metrobüsün Zincirlikuyu-Söğütlüçeşme hattını hizmete soktuğu törende, ’Son Osmanlı Padişahı 1. Recep Tayyip Erdoğan Kadıköy’e Hoşgeldin’ yazılı dövizle karşılandı. Döviz, partililer tarafından kaldırıldı. Metrobüs yolunun boydan boya AKP flamalarıyla süslendiği görüldü. Erdoğan, Söğütlüçeşme’den bindiği metrobüsle Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi’nin bahçesine kadar gitti.

Tam 62 dakikada boydan boya İstanbul konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adet kanı tam kesilmeden alınan boy abdesti

Adet kanı tam kesilmeden alınan boy abdesti

adetliyken abdest alınır mı adetliyken tüy alınır mı adet abdesti boy abdesti gusül Bir hanım adet veya lohusalık kanları tam kesilmeden abdest veya boy abdesti alırsa bu geçerli olmaz. Adet ve nifas olan kadınların abdest almaları müstehap değildir. Çünkü bunların abdestsizlik durumlarına abdestin bir tesiri yoktur. Kadının adeti kesildimi cünup gibi...
  2. 14 Yaşında ama tam 2 metre boyunda!

14 Yaşında ama tam 2 metre boyunda!

2 metre boy Ş una 14 yaşında ama boyu tam tamına 2 metre.20 yaşlarına kadar boy uzamasını düşünecek olursak bu genç kızın boyunu sonradan düşünemiyorum bile... Bu insan brezilya’da yaşıyor. Ve 14 yaşındaki Elisany Silva, tamemen yaşına göre aşırı uzun boyu ile görenleri hayrete düşürüyor.
  3. Tam 14 Dakikada Saçlarınız Pırıl Pırıl Parlasın !

Tam 14 Dakikada Saçlarınız Pırıl Pırıl Parlasın !

parlak saçlar için parlak saçlar için ne yapılmalı Reklamlarda görüyoruz ya melekler, model kız saçlarını dalgalandıra dalgalandıra ağır çekimde koşuyor, o nasıl bir saç öyle, pırıl pırıl ışıl ışıl. Tam olarak büyülenmiş bir şekilde izlerken pat reklam bitiveriyor. Gözünüzün önünde ise hala o imrendiğiniz ışıltılı saçlar kalıyor. Elbette ki saçlar reklamlarda ki gibi parlamaz, bunun ışık...
  4. Boydan Boya Deyiminin Anlamı nedir

Boydan Boya Deyiminin Anlamı nedir

Kızlar Boydan Boya Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz ben bilmiyorum ve öğrenmek için de size yazdım Boydan Boya Deyiminin Anlamı nedir diye
  5. Adet kanı tam kesilmeden alınan boy abdesti

Adet kanı tam kesilmeden alınan boy abdesti

Kadının rahiminden belli günlerde kan gelmesi, doğum veya hastalık söz konusu olmaksızın, belli yaşlardaki kadının rahminden belli günlerde gelen kanı ifade eden bir fıkıh terimidir. Âdet görme, yani hayız, kadını erkekten ayıran özelliklerden birisidir. O, anormal ve çirkin bir olay değil, normal ve kadının yaratılışının gereği olan doğal bir olaydır. İslâm'ın çıkış sırasında câhiliye...

Sayfayı Paylaş