gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

tam donanımlı resturant

Konu, 'Komik Resimler' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: tam donanımlı resturant
    ay one öyle iğrenç iğğğğ

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

bencede iğrencc..kusarım ben orda...

4. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

bune canim dostumm,cok ilginc ama böyle guzel,enteresan fotolari bizimle paylastigin icin sagol canm benm

5. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık canım amaa gerçekten çok kötü yaa şu cinlilerr japonlar bilemiyorum yanii neiseeee :D

tam donanımlı resturant konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tam unutmuşken

Tam unutmuşken

Tam unutmuşken, her şey bitmişken Neden karşıma çıktın? Katlanıyordum, söylemiyordum, Kalan son yarımdın. Yokluğuna alıştım tam derken yine karşıma çıkıyorsun. Oysa ne kadar çabalıyorum yokluğuna alışmak için.Ama sen..Bir selamınla bunca çabamı yok etmeyi başarıyorsun.. Her şey istediğin gibi Çok mutluydum sen yokken Sevmeyi unutmuşken Geldin de ne fark etti ki? Gitmelerin hep aynı...
  2. Tam Tamına 7.51 m

Tam Tamına 7.51 m

ABD'de yasayan Lee Redmond adli kadinin sahip oldugu dünyanin en uzun tirnaklarini görenler saskinliklarini gizleyemiyor. El tirnaklarinin toplam uzunlugu 7 metre 51 santimetreyi bulan Amerikali kadin, uzun tirnaklarindan sikayetçi olmadigini söylüyor. Salt Lake City'de yasayan Lee Redmond'un yillardan bu yana kesmedigi tirnaklari ona erisilmesi oldukça zor bir rekor getirdi. Guinness...
  3. Ya Tam Gel..! Ya Tam Git..!

Ya Tam Gel..! Ya Tam Git..!

Git..! Git aRtiK..! Yorgunum kaLmLaRiNa..! kaLiP kaLiP gitMeLeRiNe..! Ya TaM GeL...!! Ya TaM GiT...!! Beni böyLe biR aRaDa biR deRede biRakMa...! Kafam KaLdiRmiyoR aRtiK haYatiN iCindeKi bu tuZakLaRi..! beN aRtiK keNdiM oLmaK, Kendimi Sende buLMak iStiyoRuM..!! Ve saNa keNdiM giBi sariLmaK, kendiM giBi güveNMeK iStiyoRuM..! SeninLe, seNdeN biR paRCa oLmK iStiyoRuM..! YapamayaCaKSaN giT..!...
  4. Dekoratif Yer Minderleri tam fıstık tam

Dekoratif Yer Minderleri tam fıstık tam

Dekoratif Yer Minderleri yer minderi fiyat yer minderi fiyatları minderleri fiyatları minder satın al çok şık ve rahat gorunuyorlar
  5. Barnabas incili tam metin

Barnabas incili tam metin

barnabas incili tam metin tevrat tam metin barnabas incili incil indir indir On iki Havari'den biri olup olmadığı ihtilaflı olan Barnaba, aslen Kıbrıslı olup Yahudi bir aileden doğmuştur. Asıl adı Joseph (Yusuf)'tur. Barnaba ise "teselli oğlu" anlamında ona sonradan verilmiş bir lâkaptır.[1] Hz. İsa'nın tebliğini yaymaya çalıştığı üç yıllık süre içerisinde zamanının büyük bir...

Sayfayı Paylaş