gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Tam Kopmalık Deterjan Reklamı :)))

Konu, 'Komik Videolar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

komik reklamlar, komik reklam, komik reklam videoları
    Sevgili melekler, şimdi sizlerle paylaşacağım reklam tabiki yabancı bir temizlik detarjanı reklamı ama sonunda Cif reklamı olduğuna dair bir slogan çıkıyor. Ben bunun yabancı bir temizlik ürünü reklamı olduğuna inandığımdan başlığa Cif reklamı yazmadım. Muhtemelen sonundaki Cif yazısı bizim Türklerin işidir. :D:D Neyse reklam kısa ve süper, iyi seyirler :D:D

2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    hahahah kadına bak hastalık yapmış :)

TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bu ara sen de kafayı temizlikle bozdun, sakın bu reklamdaki kadın sen olmayasın şule :puha: O kadar reklam filmi içinde yorum yazacak bir bunu bulduğuna göre :puha:

4. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    valla titan bende son 10 gündür bu kadınal aynı durmdayım hahaha kocam bile yüzümü görmez oldu kendimi temzileğe kaptırdım daha ileri gitmeden durdurdum hahaha kendimi

TİTAN bunu beğendi.
Tam Kopmalık Deterjan Reklamı :))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ßénim için Napardın :D:D TAm kopmaLık SüpeRrrr ßişiii :D

ßénim için Napardın :D:D TAm kopmaLık SüpeRrrr ßişiii :D

-benim için ne yapardın recai -bir kordum bir de yere çarpardım.. -yaaa ,dalga geçmee.! -ne yapıcam hayatım, -... -ne yapıcam ki yani? -... -dur bakalım hele sen bi soyun -...!!!! /////////////// -benim için ne yapardın hüsnü? -tuzlugu uzatsana -sktr desem ne yapardın -su alsana dolaptan soguk olsun -hayvansın!! ////////////// -benim için ne yapardın ahmet -ayazda yatardım -ayazda...
  2. Reklam Reklam Reklam

Reklam Reklam Reklam

Çok reklam var sitede..Başlıkları karıştırıyorum.. :nono:
  3. bunlarda kopmalık

bunlarda kopmalık

Adam yalanci ,ukala ,hirsiz…Y.U.H.yani! Armudun iyisini ayi yerse bu bi haber değildir.Armudun iyisi ayi yerse bu bi haberdir işte Gilette sensor; ben söyliyim! Ne diyon? - Celine Dion Öğretmen derste çocuklara parayi boşun harcamayin o paralar alinteriyle kazaniliyor demiş. Çocuğun biri: -Hocam babam parayi alinteriyle kazanmiyo! -Niye oğlum baban nerde çalişiyor? -Buzhanede işçi...
  4. kopmalık karikatürler

kopmalık karikatürler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş