gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tam Tamına 7.51 m

Konu, 'Guinnes Rekorları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] ABD'de yasayan Lee Redmond adli kadinin sahip oldugu dünyanin en uzun tirnaklarini görenler saskinliklarini gizleyemiyor.
    El tirnaklarinin toplam uzunlugu 7 metre 51 santimetreyi bulan Amerikali kadin, uzun tirnaklarindan sikayetçi olmadigini söylüyor. Salt Lake City'de yasayan Lee Redmond'un yillardan bu yana kesmedigi tirnaklari ona erisilmesi oldukça zor bir rekor getirdi. Guinness Rekorlar kitabina giren Redmond'un tirnak uzunlugu parmaklara göre degisiyor.
    Guinness Rekorlar kitabina görevlileri tarafindan tespit edilen tirnak uzunluklar öyle:
    Sag el: Bas parmak:76.4, isaret parmak:72.3, orta parmak:74.1, yüzük parmak 73.6 ve serçe parmak 71.6
    Sol el: Bas parmak:80, isaret parmak 76.4, orta parmak:76.7, yüzük parmak 76.2 ve serçe parmak: 73.6 santimetre.
    “Tirnak kraliçesi olarak nitelendirilen Lee Redmond, upuzun tirnaklarina ragmen ev islerini aksatmadan yapabildigini, bulasik yikadini, makasi eline geçirmesinin zaman almasina ragmen oglunu tiras edebildigini belirtirken, giyinirken zaman zaman zorlandigini söyledi. Gittigi kuaförde saskin bakislar arasinda manikür yaptiran Lee Redmond, özenle korudugu tirnaklarina bir sey olmasina çok korktugunu dile getirdi.
    Redmond saç ve tırnakları daha çabuk uzattığı için yıllarca protein diyeti yaptı. Haftada bir, ılık zeytinyağıyla ıslattığı tırnaklarından en fazla manto giyerken şikayetçi olduğunu dile getiren Redmond, uzun tırnaklarına rağmen günlük işlerini hiçbir zaman aksatmadığını ve Alzheimer hastası eşinin bütün ihtiyaçlarını karşıladığını kaydetti..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 21 Kasım 2010
  2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
  3. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    iğrenç ya midem bulandı ben normalde bile sevmem uzun tırnak hele böylesi

4. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    iiiiiiğğğğrenç ötesi bişi.zevke bak.amaaan ne marifet aferim ona.püüüüüüf

5. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    görmüştüm bunu igrenç ben az bi tırnaga bile dayanamıyorum bunu düşünmek bile kötü

6. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

igrenç nasıl uzatmış ya etraftakilerdemi kızmamış hiç bir yere takılmamaışmı

7. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Iyy iğrenç bişi ben 1 cm bile uzatamam :D

8. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    iğğğ lanet kadın :D

9. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    bu kadın nasıl yemek yiyip tuvalete gidiyor acaba:D

10. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    iğrenç ötesi bu tırnaklarla hiç bi işini göremez ki bu kadın

11. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Bu ne ya çok iğrenç

12. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Hayy aptal hayy :p

Kızcak sımdı adminlerim ama bana o kelimeyi kullanma die ee başka bi telafuzu yokki bunun allahım akıl fikir ver yarabbim...

13. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    çok kötü duruyor yaa

14. amor

amor Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    igrenc seytanlari besliyo gerizekali

15. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    bunu daha önceden görmüştüm bu kadın wc ye gitmiyomu yavv :D:D

Tam Tamına 7.51 m konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tam unutmuşken

Tam unutmuşken

Tam unutmuşken, her şey bitmişken Neden karşıma çıktın? Katlanıyordum, söylemiyordum, Kalan son yarımdın. Yokluğuna alıştım tam derken yine karşıma çıkıyorsun. Oysa ne kadar çabalıyorum yokluğuna alışmak için.Ama sen..Bir selamınla bunca çabamı yok etmeyi başarıyorsun.. Her şey istediğin gibi Çok mutluydum sen yokken Sevmeyi unutmuşken Geldin de ne fark etti ki? Gitmelerin hep aynı...
  2. Tam mevsimi kızlar!

Tam mevsimi kızlar!

Uzmanların diyet yapanların yada kilo vermek isteyenlerin mutlaka tüketmesi gereken meyvelerden biri olan karpuz hakkında açıklamış oldukları bilgileri sizler için aktarıyorum Karpuz, düşük kalori değerinin yanı sıra çeşitli kanser türlerine karşı etkili maddeler içermesiyle de doktorlarca tavsiye ediliyor. İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beslenme ve Diyet Uzmanı Erkan Erdal, bol...
  3. Tam yüz germe,mini yüz germe

Tam yüz germe,mini yüz germe

Mini Yüz Germe Bu yöntemle yüz gerilmesine aday olan hastalar genellikle fazla sarkmamış, boyun bölgesi deformasyonu az ve yüzün dikey hatta yukarı çekilmesi ile güzel sonuç alınacak hastalardır. Yüz yanlardan yukarı...
  4. Tam Pansiyon Nedir?

Tam Pansiyon Nedir?

tam pansiyon, nedir, ne demektir, anlamı, kapsamı, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Tatile çıkmadan önce en çok rastladığımız sözcüklerden biri tam pansiyondur. Bu konsept içerisinde yer alan oteller yeme-içme düzenleri içerisinde Sabah kahvaltısı – öğle yemeği ve akşam yemeği verirler. Aynı zamanda bir çok otelde öğlesonu çayları ve çeşitli ufak ikramlarıda yer...
  5. İdo'dan Babasına Tam Destek !

İdo'dan Babasına Tam Destek !

ido ibrahim tatlıses'in oğlu ibrahim tatlıses ido haberleri ibrahim tatlıses haberleri 2011 melekler mekanı. Geçtiğimiz mart ayında vurularak yürekleri ağızlara getiren İbrahim Tatlıses, eylül ayında evlenerek herkesi şaşırtmıştı. Son günlerde ki sağlıklı haliyle hayranlarını sevindiren İbrahim Tatlıses 'e bir destek te oğlu İdo 'dan geldi. Evliliğinin ilk günlerinde babasıyla dargın kalan...

Sayfayı Paylaş