gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tam unutmuşken

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Tam unutmuşken, her şey bitmişken
    Neden karşıma çıktın?
    Katlanıyordum, söylemiyordum,
    Kalan son yarımdın.

Yokluğuna alıştım tam derken yine karşıma çıkıyorsun. Oysa ne kadar çabalıyorum yokluğuna alışmak için.Ama sen..Bir selamınla bunca çabamı yok etmeyi başarıyorsun..

Her şey istediğin gibi
    Çok mutluydum sen yokken
    Sevmeyi unutmuşken
    Geldin de ne fark etti ki?
    Gitmelerin hep aynı acıyı yaşatıyor. Ama deli yüreğim yine de alışamıyor gitmelerine.Yokluğunla yaşamak acı ama sen varsın içinde diye canımı yakmıyor gidişin kadar.

Yorulmuyor deli gönlün.Nasılsa ben senle de sensiz de senle yaşıyorum..Sende olduğumu biliyorsun..Ve bu yüzden gitmelerin ve geri dönüşlerin hiç bitmiyor..

Yüreğim sana akarken sel misali önüne set kurmandan yoruldum. Ya kal bende ya da git… Neyim sen için? Sadece bekleyeninim değil mi?
    Sen sevmek nedir bilmiyorsun…

Deli bir yüreğin var acı çektirmeyi sevgi diye nitelendiriyorsun. Ve peşinden koşuyorsun…

Ama bu kez bitti… Yoruldu deli yüreğim. Gelişine hayır diyebilecek kadar.

Ve sen artık anılarımda kalacaksın her ölüm gibi…
    Evet bu kez alışmıyorum…Öldürdüm seni kalbimde.Bak acıda çekmiyorum.Göz yaşım bile kalmadı arkandan hoşçakal diyecek..

Bu gelişinde seni bekleyen bir deli yüreğim olmayacak..Ve sen yaşayacaksın benim yaşadığım acıları bir bir…
    Bu son sözümdü adını son anışımdı…

Hoşçakal yüreğimin tahtından inen..​

Tam unutmuşken konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tam Tamına 7.51 m

Tam Tamına 7.51 m

ABD'de yasayan Lee Redmond adli kadinin sahip oldugu dünyanin en uzun tirnaklarini görenler saskinliklarini gizleyemiyor. El tirnaklarinin toplam uzunlugu 7 metre 51 santimetreyi bulan Amerikali kadin, uzun tirnaklarindan sikayetçi olmadigini söylüyor. Salt Lake City'de yasayan Lee Redmond'un yillardan bu yana kesmedigi tirnaklari ona erisilmesi oldukça zor bir rekor getirdi. Guinness...
  2. Ya Tam Gel..! Ya Tam Git..!

Ya Tam Gel..! Ya Tam Git..!

Git..! Git aRtiK..! Yorgunum kaLmLaRiNa..! kaLiP kaLiP gitMeLeRiNe..! Ya TaM GeL...!! Ya TaM GiT...!! Beni böyLe biR aRaDa biR deRede biRakMa...! Kafam KaLdiRmiyoR aRtiK haYatiN iCindeKi bu tuZakLaRi..! beN aRtiK keNdiM oLmaK, Kendimi Sende buLMak iStiyoRuM..!! Ve saNa keNdiM giBi sariLmaK, kendiM giBi güveNMeK iStiyoRuM..! SeninLe, seNdeN biR paRCa oLmK iStiyoRuM..! YapamayaCaKSaN giT..!...
  3. "Allah'ı unutmuştuk"

"Allah'ı unutmuştuk"

Lösemiye yakalanan Murat Göğebakan Saba Tümer'e konuştu. Murat'ı nasıl göreceğimi bilmediğimden çok tedirgindim. Kapıdan girip onu kel görünce "eyvah" dedim. Ama o hastalığını duyar duymaz saçlarını kendisinin kazıttığını söyledi. Biz de hayranlarının onu saçsız hatırlamaması için fotoğrafını yayınlamamayı uygun gördük. Bir an önce eski saçlarıyla aramıza döneceğine inanıyorum....
  4. Dekoratif Yer Minderleri tam fıstık tam

Dekoratif Yer Minderleri tam fıstık tam

Dekoratif Yer Minderleri yer minderi fiyat yer minderi fiyatları minderleri fiyatları minder satın al çok şık ve rahat gorunuyorlar
  5. İdo'dan Babasına Tam Destek !

İdo'dan Babasına Tam Destek !

ido ibrahim tatlıses'in oğlu ibrahim tatlıses ido haberleri ibrahim tatlıses haberleri 2011 melekler mekanı. Geçtiğimiz mart ayında vurularak yürekleri ağızlara getiren İbrahim Tatlıses, eylül ayında evlenerek herkesi şaşırtmıştı. Son günlerde ki sağlıklı haliyle hayranlarını sevindiren İbrahim Tatlıses 'e bir destek te oğlu İdo 'dan geldi. Evliliğinin ilk günlerinde babasıyla dargın kalan...

Sayfayı Paylaş