gebe
  1. kestane

kestane Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Tamam dengesiz olabilirim ama benimki etkiye tepki

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında kestane tarafından paylaşıldı.

Benim artık çözemediğim, kafa patlatmaktan yorulduğum bir konu var. Kızlar biri bana açıldı, anladım ki ben de ona karşı boş değilim, yani sanırım. Ama şimdi ne arıyo ne soruyo. Eskiden bana karşı daha dikkatliydi, artık öyle diil, daha bi rahat. Egosunu şişirmiş olabilir miyim, yoksa duyguları tamamen değişmiş olabilir mi? Arkadaşlık konusunda erkeklerle aram iyi ama ilişki konusunda çözemiyorum onları. Şu an ne konumdayım bilmiyorum, mesela. Biz neyiz, nerdeyiz? Benim ona değer vermiş olmam egosunu şişirmiş olabilir mi gerçekten? Ya da onu incitmiş olabilir miyim, bir çeşit savunma mekanizması mı?

2. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

Erkek milletinin aramayanından sormayanından merak etmeyeninden üstüne düşmeyeninden değer vermeyeninden....(bu böyle uzar gider) uzak durmak lazım.Aslında erkekleri ilişki konusunda anlamak zor değil,önemli olan karşındaki kişiyi ve ilişkinizi (kendini kandırmadan) tüm gerçekliğiyle düşünmek.

3. jupiter

jupiter Forum Okuru

dedıklerınde olabılır ama neden tam olarak bellı görünmüyor bu yüzden onunla oturup konusman gerek..yanı gurur yapmadan rezıl olurum düsüncesıne kapılmadan sende kendı sorularına cevap bulmalısın....sısımıs bı yerı varsada ındırmesı zor olmaz :muz:

4. optimist

optimist Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hiçbişi yapma sabret unutma kaçan kovalanır.o bi harktte bulunduğu sırada biraz beklettkten sonra dönmelisin ;)

Tamam dengesiz olabilirim ama benimki etkiye tepki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sagopa Kajmer - Etki Tepki

Sagopa Kajmer - Etki Tepki

(Hayatın boyunca calısıyorsun, 30 yıl boyunca yaptıgın seyin farklılık yaratacagını düşünerek yasıyorsun, insanlar için önemli oldugunu sanıyorsun bir sabah uyandıgında sunu anlıyorsun: hayır.. orda kücük bir hatan var, sen harcanabiliyorsun, aman tanrım..) SAGOPA VERSE Sabır taşım kırıldı istilası başlamıştı, pesimist her umudun canını alana, yalana bürünen geride kalana, canıma taklatan ki...
  2. Tepkiler :)

Tepkiler :)

KLASİK TEPKİ: Sıraya geç kardeşim NEOKLASİK TEPKİ: Şeker kardeşim sıraya geçiver REALİST TEPKİ: Sıra var SURREALİST TEPKİ: Sallandıracaksın bunlardan ikisini kızılay da bak bir daha yapabiliyorlar mı? ROMANTİK TEPKİ: Beyefendi galiba sırayı görmediniz NATURALİST TEPKİ: Sırana geç MODERN TEPKİ: Efendim insanımız eğitimsiz. Halbuki Avrupa da POST-MODERN: Sırana geç lan ayı!...
  3. Adet oldum ama hamile olabilir miyim ?

Adet oldum ama hamile olabilir miyim ?

Erkek arkadaşımla sürtünme yolu ile ilişki yaşadık ondan sonra 5 kez adet oldum ama eskisine göre çok azdı.8 kilo aldım ve karnım davul gibi şişiyor yemeklerden sonra özellikle.Eskiden hiç olmazdı.Sizce ben hamile olabilir miyim ? Bir kez test yaptım negative çıktı.
  4. sprail taktırdım ama hamile olabilir miyim

sprail taktırdım ama hamile olabilir miyim

lütfen cevap verin kizim 1 yaşinda 7 ay once sprail taktirdim her ay duzenli adet oluyordum fakat bu dönem 1bucuk aydan fazladır adet gormuyorum hamile kalma olasilgm warmı?
  5. Bugün adet oldum ama yinede hamile olabilir miyim

Bugün adet oldum ama yinede hamile olabilir miyim

kızlar bilgisi olan var mi bu ay yumurtlama günlerinde ilişkiye girdim dikkat ettim hatta mide bulantısı göğüs ağrısı. yaşadım. tam günümde adet oldum hala mide bulantısı uyku hali devam ediyor sizce hamile olabilir miyim.çok strest yapıyorum kendime.ağlama nöbetlerine giriyorum resmen Allah sevgisini gösterip aratmasın hiç kimseye

Sayfayı Paylaş