tamamı el yapımı harika flografi tablolar

abla tek kelimeyle mükemmel olmuş yaa...valla helal olsun:):)

gider ayak bn sana bi +rep verim ben:):):D

ay canı arkadaşım eminim çok sabırlısındır çok güzeller bunlar diyecek söz bulamadım emeğine ellerine ve sabrına sağlık valla tek kelimeyle müthiş neyse bunlar hakkında bişi sorcaktımm msnda sorayım dur eşimin abisi bu tür şeyleri çok seviyor bak ona güzel bi hediye olabilir lamişşşşşçok güzeller ya

ay canı arkadaşım eminim çok sabırlısındır çok güzeller bunlar diyecek söz bulamadım emeğine ellerine ve sabrına sağlık valla tek kelimeyle müthiş neyse bunlar hakkında bişi sorcaktımm msnda sorayım dur eşimin abisi bu tür şeyleri çok seviyor bak ona güzel bi hediye olabilir lamişşşşşçok güzeller ya
canım benim sağol kendim yaptım diye demiyorum ama gerçekten çok güzel bi iş bu beğenmene sevindim

Çok güzel her biride becerikli meleğim..Ellerine sağlık,emeğine sağlık..Rabbim hayırlı bol kazançlar nasip etsin inşallah..

lamiş hepsi harika bunların bayıldım rep vermeyi bilsem verirdim
nasıl yapılıyo bunlar ya ben meraklıyımdır böyle şeylere kolaysa bende yapayım

ay vallahi bende benim yaptığım el sanatlarını göstericem böyle hoşuma gitti herkezin yorum yapması bendede harika şeyler var kızlar .bu arada lamiya eserlerin çok güzel zaten ben hepsini birebir olarak görmüştüm emeğine sağlık

Geri