gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

TAMER KARADAĞLI ROL ARKADAŞI Emel Müftüoğlu'NU ÖVDÜ

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Tamer Karadağlı, Son Ağa dizisinde birlikte rol aldığı şarkıcı Emel Müftüoğlu'nun performansını 'muhteşem' olarak nitelendirerek, partnerini şu sözlerle övdü: 'Kimsenin beklemediği bir performans çıkardı ortaya. Bett Midler gibi diyorum ben ona. Aslında içinde müthiş bir oyunculuk varmış. Müthiş bir yetenek zaten. Çok iyi bir sit-com oyuncusu olabilir. Çünkü zamanlamayı çok iyi yapıyor.' haberler.

TAMER KARADAĞLI ROL ARKADAŞI Emel Müftüoğlu'NU ÖVDÜ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. TAMER KARADAĞLI, Kel oldu ama açmadı işte KEL tamer bir tık ötede:D

TAMER KARADAĞLI, Kel oldu ama açmadı işte KEL tamer bir tık ötede:D

tamer karadağlı saç tamer karadağlı kel magazin d Önceki gece kazıttığı saçlarının üstüne taktığı kasketle ortaya çıkan Tamer Karadağlı, tüm ısrarlara rağmen kasketini çıkarmadı ve kelini göstermedi!.. “Benim kafam çirkin”, “Kelim kötü”, “Bu halimi göstermek istemiyorum” gibi bahaneler sıralayan Tamer Karadağlı’yla ufak bir saç operasyonu bir yaptık… Bakalım beğenecek misiniz?
  2. Emel Müftüoğlu - Affet Arkadaş

Emel Müftüoğlu - Affet Arkadaş

Her telden bir ses çıkınca Hevesi var ama nefesi yok gibi Uçurumlar tersten bakınca Çıkışı var ama inişi yok gibi Elleri okşar aklım kalınca Seveni var ama soran yok gibi Onu benden eller alınca Gidişi var ama dönüşü yok gibi Hayretler içinde kaldım onunda haberi yok Gerçeklerden usandım inanki zor geliyor Affet arkadaş hasbel kader bu aşk Her geçen gün biraz daha zor gibi Sen git biraz dolaş
  3. Tamer Karadağlı ve Asuman Krause Akşam Keyfi'nde

Tamer Karadağlı ve Asuman Krause Akşam Keyfi'nde

asuman krausenin yaşı asuman krause yaşı bu akşam ki programda youncu Tamer Karadağlı ve manken Asuman Krause sesi ile karşımızda olacak.. bu doyumsuz akşamla ilgili bütün haberler burada........ KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU! Eski eşi Arzu Balkan’la birlikte oynayacakları diziyle gündeme gelen deneyimli oyuncu Tamer Karadağlı ile sunduğu...
  4. Hatice gönlünü rol arkadaşına kaptırdı

Hatice gönlünü rol arkadaşına kaptırdı

Karadağlar'ın Gülhayat'ı Hatice Şendil'le aynı dizide avukat Selahattin'i oynayan Burak Sağyaşar, aşk yaşamaya başladı Kurtlar Vadisi’nin Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz’ın eski sevgilisi Hatice Şendil, yeni dizisi Karadağlar’daki rol arkadaşı Burak Sağyaşar’la aşk yaşıyor. Şendil, “Ben 28, Burak 24 yaşında ama olgun biri, çok iyi anlaşıyoruz” diyor. HT MAGAZİN- ÖZEL HABER SADECE DOSTLARI...
  5. Tamer Karadağlı Hakkında Merak Edilenleri Cevapladı

Tamer Karadağlı Hakkında Merak Edilenleri Cevapladı

taşfırın erkeği, tamer karadağlı, arzu balkan, resimleri, haberleri, hakkında detaylı bilgiler Usta oyuncu Tamer Karadağlı kızı ile kamera karşısına geçmiş ve hakkında merak edilen soruları cevaplamış melekler... Quality of Magazine dergisi, Tamer Karadağlı’yı 5 yaşındaki kızı Zeyno ve tutkunu olduğu Harvey Davidson motosikleti ile objektif karşısına geçirdi. Ünlü oyuncu,...

Sayfayı Paylaş