gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Tamer Karadağlı ve Asuman Krause Akşam Keyfi'nde

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

asuman krausenin yaşı asuman krause yaşı bu akşam ki programda youncu Tamer Karadağlı ve manken Asuman Krause sesi ile karşımızda olacak.. bu doyumsuz akşamla ilgili bütün haberler burada........
    KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ!
    KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU!

Eski eşi Arzu Balkan’la birlikte oynayacakları diziyle gündeme gelen deneyimli oyuncu Tamer Karadağlı ile sunduğu yarışma programıyla yeniden dikkatleri üzerine çeken eğlenceli güzel Asuman Krause 30 Mart Pazartesi akşamı Kenan Erçetingöz’le Akşam Keyfi’nde..

Tamer Karadağlı ve Asuman Krause’nin keyifli sohbetiyle renklendireceği Akşam Keyfi’ni sakın kaçırmayın..

Kenan Erçetingöz’ün hazırlayıp sunduğu Akşam Keyfi, 30 Mart Pazartesi akşamı saat 19.15’te canlı yayınla Kanal 1’de..

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Tamer Karadağlı ve Asuman Krause Akşam Keyfi'nde
    işte bu akşam ile ilgili samimi söyleşiler burada......

KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ!
    KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLUYDU..

Okan Bayülgen’in programında sadece güzellikleri için programa çağırılan isimleri savunan Krause, kendisine ‘Seni sadece güzelsin diye çağırdık. Biz Tamer Karadağlı ile konuşacağız.’ diye takılan Kenan Erçetingöz’e ‘Ben hem güzel hem de zekiyim.’ cevabını verdi..

Televizyonların sevilen adamı Acun Ilıcalı, telefonla canlı yayına katıldı. Acun, ‘Wipe Out’ programının sunucusu Asuman Krause’ye övgü yağdırdı. Krause’nin ekrana çok yakıştığını ve çok samimi bir sunucu olduğunu söyleyen Acun sözlerine şöyle devam etti: ‘Asuman’ı çok takdir ediyorum. Ben ülkemizdeki her sunucuyu beğenmem, sunucu diyebileceğim kişi çok azdır. Ama Asuman’ı gerçekten çok beğeniyorum’

Asuman Krause de bu övgülere, ‘Ben de Acun’u çok beğeniyorum. Bence Türkiye’de alternatifi yok. Acun artık ‘Acun’dur. Ama birileri bizi polemiğe çekmeye çalışıyor.’ diyerek karşılık verdi. Acun da böyle bir polemiğe düşmeyeceğini, Asuman’ın niyetini bildiğini ve içinin rahat olması gerektiğini söyledi..

‘Var mısın, yok musun?’ programının sevilen sunucusu Acun Ilıcalı, herkesin sevdiği ve ekranlarda görmek istediği ünlü bir ismi programına konuk edeceğini açıkladı. İsim hakkında ipucu dahi vermeyen Acun, çok güzel bir program olacağını söyledi. Ayrıca sezon başına kadar ‘Survivor’ programını yeni konseptiyle izleyenlerin huzuruna çıkacağını da söyledi..

Mankenden şarkıcılığa geçiş yapan Asuman Krause, geçmişte kabul ettiği bazı ‘şapşalca’ projelerin olabileceğini, Türkiye’de yanlış şekilde kullanıldığını söyledi. Eğer Amerika’da yaşasaydı kesin bir müzikalde rol alabileceğinden bahseden Krause, bundan sonra Amerika’ya gidip orada kalacağını söyledi..

Canlı yayına sürpriz telefon bağlantısıyla katılan Tamer Karadağlı’nın eski eşi Arzu Balkan çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Tamer Karadağlı’nın arkasından hiç konuşmadığını ve kızları için hep iyi kalmaya çalıştıklarını hatırlatan Balkan, ‘Eski dost düşman olmaz! Biz Tamer’le evlilikten önce de dosttuk. Evlenerek bir kontrata imza attık. Ama kontrata uymadık. Dostluğumuzun ise bir kontratı yok . Aramızdaki dostluk ve annelik-babalık ilişkisi çok iyi gidiyor.’ dedi. Yeniden evlilik dedikodularına ise ‘Buna biz değil zaman karar verir. Ne olacağı hiç belli olmaz. Ama bu aralar ben mümkün olmadığını düşünüyorum.’ dedi.

Eski eşinin bu sözlerini dikkatle dinleyen Tamer Karadağlı ise şunları söyledi: ‘Arzu’yle biz dediği gibi çok yakın bir dosttuk. Ama evlenince iş biraz değişiyor.Herkesin sıkıntı çektiği bir ‘daralma evresi’ vardır kesin. Şu an çok iyi bir ilişkimiz var ve her şey çok güzel gidiyor. Evlilik için bir şey söylersem ‘kehanet’ olur.’ dedi.

Kız çocuğu sahibi olunca erkeklerin kadınlar hakkındaki bakış açılarının değiştiğine dikkat çeken Karadağlı, ‘Bir kızınız varsa eğer, kadınlar hakkındaki düşünceniz çok değişiyor. Kızım büyüyünce onun da kalbi kırılabilir diye düşünüyorsunuz. Bu yüzden kadınalra daha çok değer vermeye ve onlara karşı daha anlayışlı olmaya başlıyorsunuz.’ dedi.

Tamer Karadağlı’nın, ‘Keşke daha önce çocuk yapsaydım.’ Lafı üzerine lafa dalan Krause kendisinin de çocuk yapmak istediğini söyledi. Sözlerine çocukları çok sevdiğini söyleyerek başlayan Krause, ‘Çocukları seviyorum ve evlilik işine kısmet diyorum. Fakat şöyle bir oturup hesap yaptığım zaman böyle bir afallıyorum. Bunu düşününce de birden bu konulardan uzaklaşıp günümüze bakıyorum. En uygun zamanda evlenip çocuk sahibi olmayı herkes gibi tabii ki ben de çok istiyorum ama kafamda bir zaman belirlemekte çok zorlanıyorum.’ dedi.

Akşam Keyfi’ne çarpıcı açıklamalarda bulunan Tamer Karadağlı, eski eşi Arzu Balkan hakkında da önemli itiraflarda bulundu. Eski eşinin başka bir erkekle birlikte olması halinde kalbinin kırılacağını itiraf eden Karadağlı, ‘Arzu başka biri bulursa en doğrusunu en uygununu bulduğunu düşünürüm ama benim düşüncelerim değil de duygularımı soracak olursanız, ben çok üzülürüm, kalbim kırılır. Üzülmem dersem yalan söylemiş olurum!’ dedi. Önceliğin her zaman kızları Zeyno olduğunu söyleyen Karadağlı tekrardan bir evliliğin konuşulması veya kararlaştırılmasından önce Zeyno’nun gelişiminin söz konusu olduğunu söyledi..

‘Wipe Out’ yarışmasıyla büyük bir başarıya ulaşan Asuman Krause, kendisine yöneltilen ‘Çok uzaklara çekim için gidiyorsun. Sevgilin sana destek oluyor mu?’ sorusuna, ‘Dağdan mı geldi benim sevgilim! Tabii ki destek oluyor. Tam destek hem de. Çok anlayışlı bir sevgilim var. Benim işime saygı duyuyor.’ dedi..

3. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Asuman'da anne olmak istiyormuş.........

‘ÇOCUK YAPMAK İSTİYORUM!’
    AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN ASUMAN KRAUSE, ÇOCUK SAHİBİ OLMAK İSTEDİĞİNİ AÇIKLADI.

Tamer Karadağlı’nın, ‘Keşke daha önce çocuk yapsaydım.’ Lafı üzerine lafa dalan Krause kendisinin de çocuk yapmak istediğini söyledi. Sözlerine çocukları çok sevdiğini söyleyerek başlayan Krause, ‘Çocukları seviyorum ve evlilik işine kısmet diyorum. Fakat şöyle bir oturup hesap yaptığım zaman böyle bir afallıyorum. Bunu düşününce de birden bu konulardan uzaklaşıp günümüze bakıyorum. En uygun zamanda evlenip çocuk sahibi olmayı herkes gibi tabii ki ben de çok istiyorum ama kafamda bir zaman belirlemekte çok zorlanıyorum.’ dedi.

4. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Asuman Krause sorulan bir soru karşısında komik bir cevap verdi......

‘DAĞDAN MI İNDİ BENİM SEVGİLİM!’
    AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN ASUMAN KRAUSE, ‘SEVGİLİNİZ SİZE DESTEK OLUYOR MU?’ SORUSUNA İLGİNÇ BİR CEVAP VERDİ.

‘Wipe Out’ yarışmasıyla büyük bir başarıya ulaşan Asuman Krause, kendisine yöneltilen ‘Çok uzaklara çekim için gidiyorsun. Sevgilin sana destek oluyor mu?’ sorusuna, ‘Dağdan mı geldi benim sevgilim! Tabii ki destek oluyor. Tam destek hem de. Çok anlayışlı bir sevgilim var. Benim işime saygı duyuyor.’ dedi..

5. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    işte Acun Ilıcalı'da karşımızda........

‘BİZİ POLEMİĞE ÇEKİYORLAR ACUN!’
    AŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN ASUMAN KRAUSE, CANLI YAYINA TELEFONLA BAĞLANAN ACUN ILICALI’YA KENDİLERİNE POLEMİĞE ÇEKMEK İSTEDİKLERİNİ SÖYLEDİ.

Televizyonların sevilen adamı Acun Ilıcalı, telefonla canlı yayına katıldı. Acun, ‘Wipe Out’ programının sunucusu Asuman Krause’ye övgü yağdırdı. Krause’nin ekrana çok yakıştığını ve çok samimi bir sunucu olduğunu söyleyen Acun sözlerine şöyle devam etti: ‘Asuman’ı çok takdir ediyorum. Ben ülkemizdeki her sunucuyu beğenmem, sunucu diyebileceğim kişi çok azdır. Ama Asuman’ı gerçekten çok beğeniyorum’

Asuman Krause de bu övgülere, ‘Ben de Acun’u çok beğeniyorum. Bence Türkiye’de alternatifi yok. Acun artık ‘Acun’dur. Ama birileri bizi polemiğe çekmeye çalışıyor.’ diyerek karşılık verdi. Acun da böyle bir polemiğe düşmeyeceğini, Asuman’ın niyetini bildiğini ve içinin rahat olması gerektiğini söyledi..

6. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

eski eş hakkında değişik yorumlar geldi.......

‘ARZU BİRİNİ SEVERSE, ÜZÜLÜRÜM!’
    AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN TAMER KARADAĞLI, ESKİ EŞİ ARZU BALKAN’IN BAŞKA BİR ERKEKLE BİRLİKTE OLMASI HALİNDE ÜZÜLECEĞİNİ SÖYLEDİ.

Akşam Keyfi’ne çarpıcı açıklamalarda bulunan Tamer Karadağlı, eski eşi Arzu Balkan hakkında da önemli itiraflarda bulundu. Eski eşinin başka bir erkekle birlikte olması halinde kalbinin kırılacağını itiraf eden Karadağlı, ‘Arzu başka biri bulursa en doğrusunu en uygununu bulduğunu düşünürüm ama benim düşüncelerim değil de duygularımı soracak olursanız, ben çok üzülürüm, kalbim kırılır. Üzülmem dersem yalan söylemiş olurum!’ dedi. Önceliğin her zaman kızları Zeyno olduğunu söyleyen Karadağlı tekrardan bir evliliğin konuşulması veya kararlaştırılmasından önce Zeyno’nun gelişiminin söz konusu olduğunu söyledi..

7. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Türkiye Asuman'a dar mı geldi.......

‘ARTIK AMERİKA’DA YAŞAYACAĞIM!’
    AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN ASUMAN KRAUSE, ARTIK AMERİKA’DA YAŞAMAK İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ..

Mankenden şarkıcılığa geçiş yapan Asuman Krause, geçmişte kabul ettiği bazı ‘şapşalca’ projelerin olabileceğini, Türkiye’de yanlış şekilde kullanıldığını söyledi. Eğer Amerika’da yaşasaydı kesin bir müzikalde rol alabileceğinden bahseden Krause, bundan sonra Amerika’ya gidip orada kalacağını söyledi..

8. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Acun açıklama yaptı şaşırtacak mış gene izleyenlerini......

‘BOMBA BİR SÜRPRİZİM VAR!’
    AKŞAM KEYFİ’NE TELEFONLA BAĞLANAN ACUN ILICALI, ‘VAR MISIN, YOK MUSUN’ PROGRAMINA HERKESİN ÇOK SEVDİĞİ BİR İSİM KONUK EDECEĞİNİ SÖYLEDİ.

‘Var mısın, yok musun?’ programının sevilen sunucusu Acun Ilıcalı, herkesin sevdiği ve ekranlarda görmek istediği ünlü bir ismi programına konuk edeceğini açıkladı. İsim hakkında ipucu dahi vermeyen Acun, çok güzel bir program olacağını söyledi. Ayrıca sezon başına kadar ‘Survivor’ programını yeni konseptiyle izleyenlerin huzuruna çıkacağını da söyledi..

9. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

sürpriz ile eski çiftler biraraya geldiler.......

‘CANLI YAYINDA BÜYÜK BULUŞMA!’
    AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN TAMER KARADAĞLI ESKİ EŞİ ARZU BALKAN’IN SÜRPRİZ TELEFON BAĞLANTISIYLA NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRDI..

Canlı yayına sürpriz telefon bağlantısıyla katılan Tamer Karadağlı’nın eski eşi Arzu Balkan çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Tamer Karadağlı’nın arkasından hiç konuşmadığını ve kızları için hep iyi kalmaya çalıştıklarını hatırlatan Balkan, ‘Eski dost düşman olmaz! Biz Tamer’le evlilikten önce de dosttuk. Evlenerek bir kontrata imza attık. Ama kontrata uymadık. Dostluğumuzun ise bir kontratı yok . Aramızdaki dostluk ve annelik-babalık ilişkisi çok iyi gidiyor.’ dedi. Yeniden evlilik dedikodularına ise ‘Buna biz değil zaman karar verir. Ne olacağı hiç belli olmaz. Ama bu aralar ben mümkün olmadığını düşünüyorum.’ dedi.

Eski eşinin bu sözlerini dikkatle dinleyen Tamer Karadağlı ise şunları söyledi: ‘Arzu’yle biz dediği gibi çok yakın bir dosttuk. Ama evlenince iş biraz değişiyor.Herkesin sıkıntı çektiği bir ‘daralma evresi’ vardır kesin. Şu an çok iyi bir ilişkimiz var ve her şey çok güzel gidiyor. Evlilik için bir şey söylersem ‘kehanet’ olur.’ dedi.

Kız çocuğu sahibi olunca erkeklerin kadınlar hakkındaki bakış açılarının değiştiğine dikkat çeken Karadağlı, ‘Bir kızınız varsa eğer, kadınlar hakkındaki düşünceniz çok değişiyor. Kızım büyüyünce onun da kalbi kırılabilir diye düşünüyorsunuz. Bu yüzden kadınalra daha çok değer vermeye ve onlara karşı daha anlayışlı olmaya başlıyorsunuz.’ dedi.

10. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Asuman akıllı olduğunu söyledi....

‘BEN HEM GÜZEL HEM ZEKİYİM!’
    AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN ASUMAN KRAUSE,ÇARPICI AÇIKLAMALARDA BULUNDU..

Okan Bayülgen’in programında sadece güzellikleri için programa çağırılan isimleri savunan Krause, kendisine ‘Seni sadece güzelsin diye çağırdık. Biz Tamer Karadağlı ile konuşacağız.’ diye takılan Kenan Erçetingöz’e ‘Ben hem güzel hem de zekiyim.’ cevabını verdi..

Tamer Karadağlı ve Asuman Krause Akşam Keyfi'nde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asuman Krause - Aslında

Asuman Krause - Aslında

Asuman Krause - Aslında gülmedim gidince anladım sensizlik zor zorladım kendimi bulamadım çaresini yordum aklımı günlerce neden böyle olduk diye unuttum diyordum seni soran herkeze... aslında ayrılık vuruyor, gözlerim ağlıyor sensizlik olmuyor... aslında hasretin yakıyor, sabrımı zorluyor sensizlik olmuyor aslında...
  2. Akşam Keyfi'nde bu akşam Berksan Ve Eda Özerkan birarada

Akşam Keyfi'nde bu akşam Berksan Ve Eda Özerkan birarada

berksan ve sevgilisi eda özerkan ve sevgilisi eda özerkan ibrahim çelikkol dayak ın Buakşamla ilgili bütün haberler burada meleklerim.... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ' NE BERKSAN'IN YENİ ALBÜMÜNDE YER ALAN BİRBİRİNDEN GÜZEL, HAREKETLİ ŞARKILARI DAMGASINI VURDU.. Aşk-ı Memnu dizisinde Behlül karakterinin nişanlısı Elif rolüyle yıldızı parlayan güzel...
  3. Ebru Destan ve Hakan Bilgin Akşam Keyfi'nde

Ebru Destan ve Hakan Bilgin Akşam Keyfi'nde

ebru destan saç rengi herakşam olduğu gibi bu akşamda seçkin kişilerin konuk olduğu Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi'nde buakşamla ilgili bütün haberler burada....... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU.. Podyumlardan sahne dünyasına transfer olan ve ‘müzik piyasasında ben de varım’ diyerek iddiasını ortaya koyan Ebru Destan ile ünlü tiyatro-dizi ve...
  4. Asuman Krause ve Ümit Erdim

Asuman Krause ve Ümit Erdim

ümit erdim asuman krause asuman krause ümit erdim boyu Asuman Krause Ümit Erdim, sevgilimi, sevgili, aşk yaşıyorlar, birlikteler, haberleri ve resimleri burada arkadaşlar Haklarında aşk yaşıyorlar iddialarına, kesin cevap vermeyen Asuman Krause ve Ümit Erdim, birlikte görünmekten de kaçınmıyor Melek'lerim. İlk kez İstanbul’daki bir restoranda görüntülenen, sonra Bodrum’da objektiflere...
  5. Asuman Krause kilo aldı

Asuman Krause kilo aldı

asuman krause bikinili asuman krause kilo aldı, kilosu, bikinili görüntüleri, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Eski manken ve yeni sunucu Asuman Krause, bikinili görüntülendi ve kilo aldığıda dikkatlerden kaçmadı Melek'lerim:) “Wipe Out”un esprili sunucusu Asuman Krause, arkadaşları ve ailesiyle Bodrum tatiline devam ediyor. Önceki gün Gündoğan’da objektiflere takılan...

Sayfayı Paylaş