gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tamer Karan Vursalar Beni Şarkı Sözü

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Tamer Karan Vursalar Beni Şarkı Sözü - Arkadaşlar selam Tamer Karan Vursalar Beni Şarkı Sözlerini rica etsem bu sayfadan bana yazar mısınız acaba?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tamer Karan Vursalar Beni Şarkı Sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. vur beni

vur beni

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. karaya vurmuş balina

karaya vurmuş balina

hiç karaya vurmuş bir balina gördünüz müü :dil: :dil: :dil:
  3. Çanakkale İçinde Vurdular Beni Şarkı Sözü

Çanakkale İçinde Vurdular Beni Şarkı Sözü

Çanakkale İçinde Vurdular Beni Şarkı Sözü lazım bana lütfen acil olursanız çok iyi olur:S
  4. Tamer Karan Vursalar Beni Sözleri

Tamer Karan Vursalar Beni Sözleri

Tamer Karan Vursalar Beni Sözleri Tamer Karan Vursalar Beni Şarkısı Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve Tamer Karan hayarın olan tüm misafirler, bu yazımızda Tamer Karan'ın Vursalar Beni adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. İçimde yeni bir sevda Nereye gitsem bilemem Aklım dağınık bulanık Açılsam sana derdimi döksem Nasıl bunca yıl sustuğumu İçimde söndürdüğüm ateşimi...
  5. Çanakkale İçinde Vurdular Beni Sözleri

Çanakkale İçinde Vurdular Beni Sözleri

Çanakkale İçinde Vurdular Beni Sözü Çanakkale İçinde Vurdular Beni Türküsü Sözleri Çanakkale İçinde Vurdular Beni Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda genelde hepimizin küçükken okulda öğrendiği Çanakkale İçinde Vurdular Beni türküsünün sözlerini paylaşıma açıyoruz. Çanakkale içinde vurdular beni Ölmeden mezara koydular beni Of gençliğim eyvah Çanakkale köprüsü dardır...

Sayfayı Paylaş